UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2013-07-25

Ranking portalu Tylko Skoki

Portal TylkoSKoki.pl opublikował pierwszy ranking zawodników z dyscypliny skoki przez przeszkody. Sklasyfikowanych w tym momencie jest 106 skoczków. Na 20 pozycji uplasował się Sławomir Uchwat a na 25 Robert Uchwat. To co nas cieszy najbardziej to znalezienie się na 10-tej pozycji w rankingu klubowym na 62 sklasyfikowane kluby jeździeckie w Polsce.

Cieszy fakt, że portal stworzony przez Szymona Taranta i Sławomira Uchwata rozwija się w takim tempie. Mamy nadzieję, że Ranking Tylkoskoki pokaże faktyczny stan polskiego jeździectwa. Sklasyfikowany w nim osoby startują wyłącznie w konkursach rangi mistrzowskiej,  dużej rundy i Grand Prix. Zapraszamy do zapoznania się z wydaniem czerwcowym.

Ranking indywidualny TUTAJ

Ranking klubowy TUTAJ


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki