UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2006-06-24

I Sparing Międzyklubowy już za nami!!

    Przy pięknej słonecznej pogodzie rozpoczą się I Sparing Międzyklubowy, którego niekwestionowaną gwiazdą był Jarosław Skrzyczyński z KJ "Leśna Wola" z 4 letnią klaczą Evita, na której za tydzień będzie startował w eliminacjach do mistrzostw Polski młodych koni.
    
    Także UCHWAT Team wystawił czterolatki szykowane do mistrzostw Polski młodych koni: Colins, Sumak, Rivaldo, Coevit oraz dwa 5-cio latki: Figaro, Lamour, dwa 6-cio latki: Gundi, Orinoko W i jednego 7-mio latka Spot. Ze starszych koni w sparingu wzięła udział Laurette i Baskil (wygrał oba konkursy kl. N - z bezbłędnymi przejazdami).
   
    Plac konkursowy był bardzo kolorowy. Przeszkody z firmy Gala wspaniale wkomponowały się w piękny trawiasty parkur. Do budowy toru przeszkód użyto przeróżnych podmurówek, płotków, desek, fal oraz rowu typu Liverpool.

    W sparingu udział wzięli reprezentanci z zaprzyjaźnionych podkarpackich klubów:
UKS Pegaz, KJ Leśna Wola gospodarze JKS Pogórze i wyłoniony UchwatTeam.


Parkur widok z góry piękna trawa, śliczne przeszkody GALA  to nasze atuty
 
Sumak i Sławek pozdrawiający licznie przybyłą publiczność!
 

Colins (Calderon/Don Juan)

Jarek na Evicie

Najmłodszy jeździec na zawodach - KAMILEK z tata!
 
Lamour(Landclassic-Pikeur) ... pierwsze zawody

Rivaldo (Roland) z typowym dla siebie zapasem...

Dekoracja klasy L dwufazowy
I miejsce Jarek, II miejsce Slawek

UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki