UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2013-08-08

68 Mistrzostwa Polski Seniorów, Drzonków 2013

Sławomir Uchwat na koniach Negro i Giorgio W wystartował w 68 Mistrzostwach Polski Seniorów w skokach przez przeszkody w Drzonkowie.

 

Po pierwszym dniu sytauacja była bardzo wyrównana. W przedziele do dwóch zrzutek byli niemal wszyscy zawodnicy. Sławek ze stratą 6,46 punktu karnego zajmował 20 pozycję.

Drugi dzień to przeszkody o wysokości 150 cm i szerokości dochodzącej do 180 cm. To trudne zadanie udało się rozwiązać z jednym błędem na ostatniej przeszkodzie. Łączny wynik w mistrzostwach to 10,46 i awans na 14 pozycję w klasyfikacji przed finałem.

Finał to konkurs o wysokości przeszkód 155 cm. Gospodarz Toru Łukasz Jankowski ustawił bardzo trudne zadanie. Tylko troje zawodników pokonało ten parkur bezbłędnie. Sławek po cztrech błędach zajął ostatecznie w Mistrzostwach 18 miejsce. To pierwszy tak poważny start 9-cio letniego Negro, który z pewnością zaowocuje w kolejnych startach. Poniżej zdjęcia i relacja z finału portalu TylkoSkoki.pl. Zapraszamy do obejrzenia.

Relacja portalu TylkoSkoki z Mistrzostw Polski Seniorów

 

 

 

 

 

 

 UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki