UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2013-08-22

V kwalifikacja OPP

Dziś na terenie Jeździeckiego Klubu Sportowego „Pogórze” Gliniku Zaborowskim odbyła się piąta i zarazem ostatnia kwalifikacja Otwartego Pucharu Podkarpacia 2013.

W kategorii brązowej zwyciężyła gwiazda Pucharu, zwycięzca I edycji You Can Dance, Maciek Gleba Florek, który tym samym po raz pierwszy stanął na najwyższym stopinu podium. W tym sezonie był jeszcze 2 razy trzeci co wystarczyło aby został on liderem przed finałem. W pozostałych kategoriach było bardzo podobnie. Dzisiejsi zwycięzcy stali się liderami swoich kategorii. W kategorii srebrnej wygrała Milena Pelc z Klubu Jeździeckiego „Leśna Wola” a w złotej Robert Uchwat reprezentant gospodarzy.

Już na początku października (5-6.10.2013) w JKS Pogórze odbędzie się Wielki Finał w którym prawo startu uzyskało ponad 100 zawodników z 7 województw oraz ze Słowacji, którzy zdobyli co najmniej jeden punkt rankingowy. Zapraszamy.

Wyniki TUTAJ

UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466