UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2013-11-27

Dwa tygodnie na Słowenii - CSI2* i CSI2*-W Celje

Przez ostatnie dwa weekendy (15-17.11 oraz 22-24.11) zawodnicy Uchwat Team reprezentowali nasz kraj na zawodach w Celje w Słowenii.

Robert Uchwat zabrał ze sobą dwa konie: młodego 6-cio letniego Costello i 9- letniego Giorgio W. Sławomir Uchwat tylko 9-letniego Negro.

Bardzo udanie zakończył się pierwszy turniej, w którym w konkursie Grand Prix Sławomir Uchwat na Negro zajął wysokie 5 miejsce. W konkursie wystartowało 50 par a do rozgrywki awansowało aż 16 z nich. Dzięki bardzo dobrej dyspozycji wałacha Negro udało się pokonać parkur szybko i bezbłędnie.

Drugi tydzień to zawody zaliczane do klasyfikacji Pucharu Świata. Pierwszego dnia tych zawodów w konkursie dużej rundy parkur pokonał bezbłędnie Robert Uchwat na Giorgio W zajmując wysoką 10 pozycję na 100 startujących par. Drugi konkurs dużej rundy z pulą nagród ponad 100.000 zł bezbłędnie pokonał Sławek zajmując 11 miejsce.

W konkursie Pucharu Świata,gdzie kilka z przeszkód miało wysokość 160 cm Sławomir w naszej lidze zajął 8 miejsce i zdobył dodatkowe 9 punktów co pozwoliło mu powrócić do TOP TEN Pucharu Świata. W naszej lidze rozgrywki będą miały jeszcze miejsce za tydzień podczas Cavaliady w Poznaniu. Finał natomiast odbędzie się w Warszawie w pierwszy weekend marca, a najlepsza trójka pojedzie na wielki finał do francuskiej miejscowości Lyon na początku kwietnia.

Więcej o tych zawodach i pozostałych zawodnikach można przeczytać na portalu TYLKO SKOKI.PL

w artykułach: "Ze zmiennym szczęściem" oraz " 55 punktów dla Polaków"

Grand Prix Celje

Negro

Michał Kaźmierczak i Sławomir Uchwat przy ostataniej 13 przeszkodzie konkursu Pucharu Świata. 160cm.

Robert Uchwat ogląda parkur przed konkursem dużej rundy (Longines Ranking) w sobotę

Costello czterokrotnie wyjeżdzał do dekoracji w konkursach dla młodych koni

Giorgio w konkursie 145 cm. Jedna zrzutka.

UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466