UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2014-05-29

Starty podsumowanie.

ZO *** w Bogusławicach.

Zawody odbywały się w strugach deszczu. Pogoda oszczędziła zawodników startujących w niedzielnym konkursie Grand Prix 145/145. Robert Uchwat i Giorgio W z wynikiem łącznym (8p.)po dwóch nawrotach zajęła 6. pozycję. Dodatkowo w sobotnim konkursie barier para zwyciężyła ex equo po czwartej rozgrywce na wysokości 165cm.

ZO ** W Krakowie (KKJK)

Tym razem piękna pogoda i bardzo udane starty. Już w piątek Robert Uchwat zajął po bezbłędnym przejeździe w konkursie dużej rundy 2. miejsce. Siedmioletni Costello wygrał konkurs małej rundy (120cm).  Kolejnego dnia, znów w najwyższym konkursie dnia z zerowym stanem punktów karnych naszej parze przypadła 4 lokata. W konkursie Grand Prix 145/145 zwyciężył Hubert Kostrzewski przed Tomaszem Zelkiem i Michałem Kubiakiem. Robert Uchwat wywalczył miejsce 4.

Girorgio i Robert w konkursie GP.

Robert Uchwat i Tomasz Zelek przed startami. Pełna powaga :))

Wynik Tomasza Zelka jest sukcesem klubu Zatoka oraz  trenera  Roberta Uchwata. Para Tomasz Zelek i ogier Always Forerver pnie się coraz wyżej. Jest to najlepszy dotychczasowy jej wynik.

CSI Budapeszt.

Do Budapesztu Robert Uchwat zabrał Costello i Giorgio W.  Costello pokonywał parkury 120-125cm. W niedzielnym finale malej rundy, po bezbłędnym przejeździe zajął 7 lokatę. W konkursie startowało ok 60 par.

Swietnie rozwijający się Costello. (Luidam/Roxette/Corland)

Niedzielny konkurs Grand Prix był niewątpliwie kolejnym sukcersem trenowanego przez Roberta Tomasza Zelka. W trudnym konkursie 140-145cm odnotował 4p. karne. Robert Uchwat i Giorgio W zakończyli konkurs GP z wynikiem 8p. W konkursie startowało 47 par.

Giorgio świetnie walczył w konkursach dużej rundy.

Grand Prix. Konkurs składał się z 13 przeszkód, w tym jeden szereg potrójny i jeden podwójny.

Podopieczni. Tomasz Zelek i Zulana L w konkursach średniej rundy 130-135 zanotowali dwa bezbłędne przejazdy. W finale 4p.

Za dwa tygodnie Giorgio i Costello jadą do Czech na turniej w Ołomuńcu. (CSI***W) Będzie to pierwsza w tym roku próba na wysokości 160cm.

UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466