UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2014-07-18

Zawody Regionalne w skokach

Grand Prix dla Katarzyny Darłak i Pawła Urbana
W dniach 19-20 lipca na Podkarpaciu w JKS” Pogórze” w Gliniku Zaborowskim odbyły się zawody regionalne w skokach. Najważniejszymi konkursami były niedzielne finały. Pierwszy z nich odbył się przy licznie zgromadzonej publiczności. Było to Grand Prix Amatorów o nagrody Dworu Maria Antonina. Na liście startowej konkursu klasy L1 byli zawodnicy z pięciu województw oraz ze Słowacji. Ten emocjonujący konkurs rozgrywany jako zwykły z rozgrywką wygrał świetnie i szybko jeżdżący reprezentant Szwadronu Podkarpacie. Paweł Urban dosiadający konia Remington z przewagą ponad dwóch sekund pokonał amazonkę z Mazowsza. Poprzedniego dnia Zofia Wcisło z Largo S.A. zdała konkurs egzaminacyjny na III klasę sportową. Jej siwa klacz Carla 113 pokazała dobre i czyste skoki. Miejsce trzecie przypadło zawodnikowi z Pomorza. Maciej Florek, który wręcz prosto z autobusu przesiadł się na zaledwie 5-cio letniego Edisona. Pokonał trudny parkur podstawowy i rozgrywkę bezbłędnie. Dyplomy i puchary wręczali właściciele Dworu Maria Antonina Jadwiga i Włodzimierz Uchwatowie.
Konkurs Grand Prix Glinika Zaborowskiego to już parkur o wysokości 130 cm. Na trudnej trasie zaprojektowanej przez Adama Galubę najlepiej poradziła sobie reprezentantka gospodarzy Katarzyna Darłak na Colinsie. Miejsce drugie zajęła Izabela Grochowina z UKS Stary Młyn na Cartierze. Miejsce trzecie zajęła amazonka ze Słowacji Lucia Tarabova.
Dziękujemy i gratulujemy wszystkim zawodnikom, którzy tak licznie przybyli na zawody do Glinika Zaborowskiego . Już dziś zapraszamy na kolejne zawody za trzy tygodnie od 8 do 9 sierpnia.

 

Zawody regionalne w skokach przez przeszkody
Glinik Zaborowski, 19-20.07-2014

WYNIKI KOŃCOWE

T1 - LL - Towarzyski 60 cm, zwykły art. 238.2.1 (2014-07-19)

Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Ajaime Futera Agnieszka 0 48,94
2 Myszka Walczak Zuzanna UKS Stary Młyn 0 51,67
3 Elhior Werner Eliza 0 52,24
4 Epika Wrzosek Hanna OJK Pegaz Kraków 0 52,82
5 Ajaime Futera Agnieszka 0 52,98
6 Bagira Kania Sylwia SJ Baskil FaMaGusta 0 53,06
7 Belladona S Frajtkova Natalia JFOPK Presov 0 55,14
8 Grappa Herba Anna niezrzeszona 0 57,72
9 Lisy Kollar Danel Parkur Team Kosice 0 58,22
10 Armon Juan Runakova Sarah Parkur Team B.V Kosice 0 59,82
11 Bridge Koprivnak Juraj Koprivnak Rafajovce 0 60,72
12 Almon Koprivnak Juraj Koprivnak Rafajovce 0 61,41
13 Aramis Sala Patrycja 0 62,86
14 Feder Matłok Magdalena JKS Pogórze 0 66,36
15 Bagira Kania Sylwia SJ Baskil FaMaGusta 1 70,35
16 Aramis Bomba Monika 2 71,22
17 Myszka Walczak Zuzanna UKS Stary Młyn 5 67,40
18 Feder Matłok Magdalena JKS Pogórze 5 69,50
19 Elhior Jaworski Kacper 8 81,66
20 Sympatia Herba Kamil niezrzeszony 15 77,87


T2 - LL - Towarzyski 80 cm, zwykły art. 238.2.1 (2014-07-19)

Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Khamaro I Wcisło Magdalena Largo S.A 0 43,19
2 Khamaro I Wcisło Magdalena Largo S.A 0 43,35
3 Volontair 3 Musiał Kamil (JM.1999) JKS Pogórze 0 46,84
4 Lisy Kollar Danel Parkur Team Kosice 0 51,42
5 Casiliano boy Sowińska Malwina KJK Szary Michałowice 0 52,38
6 Cocco Channel Juhasowa Simona Parkur Team BV Kosice 0 52,92
7 Lisy Kollar Danel Parkur Team Kosice 0 53,40
8 Itartas (KUC) Grochowina Izabela (J.1997) UKS Stary Młyn 0 53,42
9 Armon Juan Runakova Sarah Parkur Team B.V Kosice 0 54,29
10 Edison Florek "GLEBA" Maciej niezrzeszony 0 55,03
11 Cocco Channel Juhasowa Simona Parkur Team BV Kosice 0 55,28
12 Armon Juan Runakova Sarah Parkur Team B.V Kosice 0 55,98
13 Mico Penar Wiktoria UKJ Lalin 0 56,18
14 Cadja Podolakova Michaela JK Noxwel 0 56,26
15 Grappa Herba Anna niezrzeszona 0 57,51
16 Elhior Werner Eliza 0 58,79
17 Fantaco Sabolova Jana 0 58,82
18 Belladona S Frajtkova Natalia JFOPK Presov 0 58,96
19 Bridge Koprivnak Juraj Koprivnak Rafajovce 0 59,36
20 Almon Koprivnak Juraj Koprivnak Rafajovce 0 59,46
21 Valentine Cebulak Magdalena (J.1997) niezrzeszona 0 59,57
22 Seigon Kisielowska Iza UKJ Lalin 0 59,92
23 Sympatia Herba Kamil niezrzeszony 0 60,08
25 Contendra La Mia Kochanikova Zaneta Parkur Team Presov 0 62,52
26 Cara Mia Miklosova Tamara JK Noxwel 0 63,37
27 Contendra La Mia Kochanikova Zaneta Parkur Team Presov 0 64,45
29 Tabor Romanek Emilia WKJ Lublin Debry 4 46,71
30 Tabor Romanek Emilia WKJ Lublin Debry 4 50,42
31 Belladona S Frajtkova Natalia JFOPK Presov 4 54,38
32 Bridge Koprivnak Juraj Koprivnak Rafajovce 4 54,81
33 Epika Wrzosek Hanna OJK Pegaz Kraków 4 55,06
34 Grappa Herba Anna niezrzeszona 4 55,55
35 Cadja Podolakova Michaela JK Noxwel 4 56,23
36 Fantaco Sabolova Jana 4 57,52
37 Almon Koprivnak Juraj Koprivnak Rafajovce 4 59,06
38 Volontair 3 Musiał Kamil (JM.1999) JKS Pogórze 4 61,82
39 Aramis Sala Patrycja 5 68,17
40 Sympatia Herba Kamil niezrzeszony 8 57,65


1 - L - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (2014-07-19)

Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1--13 Porto R Musiał Kamil (JM.1999) JKS Pogórze 0 62,78
1--13 Papilon 49 Podolakova Michaela JK Noxwel 0 65,10
1--13 Mico Penar Wiktoria UKJ Lalin 0 66,65
1--13 Bourbon Czuba Anna WKJ Lublin 0 68,22
1--13 Valentine Cebulak Magdalena (J.1997) niezrzeszona 0 68,40
1--13 Bukefal Koprivnak Juraj Koprivnak Rafajovce 0 68,69
1--13 Itartas (KUC) Grochowina Izabela (J.1997) UKS Stary Młyn 0 68,78
1--13 Itartas (KUC) Grochowina Izabela (J.1997) UKS Stary Młyn 0 68,80
1--13 Johny Walker Kolano Anna WKJ Lublin 0 70,61
1--13 Fantaco Sabolova Jana 0 70,80
1--13 Cara Mia Miklosova Tamara JK Noxwel 0 71,03
1--13 Afraid To Lose Pakosz Natalia UKJ Lublin 0 74,59
1--13 Seigon Kisielowska Iza UKJ Lalin 0 76,14
14 Edison Florek "GLEBA" Maciej niezrzeszony 4 64,80
15--17 Tic Tac Maciaszczyk Andrzej WKJ Lublin SJ Debry 8 68,62
15--17 Szakira Krawczyk Natalia WKJ Lublin SJ Karino 8 69,07
15--17 Cocco Channel Juhasowa Simona Parkur Team BV Kosice 8 73,20
18 Tabor Romanek Emilia WKJ Lublin Debry 9 83,21
19--20 Sakar Orzeł Anita WKJ Lublin SJ Karino 12 68,56
19--20 Pepe BZ Henrich Andrejko 12 70,25
Valentine Cebulak Magdalena (J.1997) niezrzeszona ELI


2 - L1 - zwykły, art. 238.2.1 (2014-07-19)

Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Remington Urban Paweł Szwadron Podkarpacie 0 56,86
2 Conte "S" Sibal Jaroslav Slovak Jumping Academy Presov 0 62,16
3 Chat Henrich Andrejko 0 65,76
4 Papilon 49 Podolakova Michaela JK Noxwel 0 69,65
5 Dumka Wajda Małgorzata UKJ Fort 0 70,53
6 Bukefal Koprivnak Juraj Koprivnak Rafajovce 0 74,17
7 Galla Uchwat Katarzyna JKS "Pogórze" 0 78,81
8 Exodus Matłok Magdalena JKS Pogórze 0 79,00
9 Afraid To Lose Pakosz Natalia UKJ Lublin 1 84,59
10 Indus Urban Piotr Szwadron Podkarpacie 4 59,26
11 Quarzitos of Granit Sowiński Mariusz KJK Szary Michałowice 4 64,72
12 Tic Tac Maciaszczyk Andrzej WKJ Lublin SJ Debry 4 70,70
13 Porto R Musiał Kamil (JM.1999) JKS Pogórze 4 79,50
14 Datiezar Uchwat Sławomir JKS "Pogórze" 4 80,11
15 Pepe BZ Henrich Andrejko 16 73,75


3 - L - na styl jeźdźca EGZAMINACYJNY (2014-07-19)
Punkty Punkty Punkty
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl RAZEM Czas Nagroda
1 Carla 113 Wcisło Zofia Largo S.A 0 1 1 67,60


4 - P/P1 - dwufazowy, art. 274.5.6 (2014-07-19)
I Faza I Faza II Faza II Faza Razem
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 Indus Urban Piotr Szwadron Podkarpacie 0 41,77 0 27,47 0
2 Datiezar Uchwat Sławomir JKS "Pogórze" 0 53,52 0 31,92 0
3 Mette Marit Koprivnak Juraj Koprivnak Rafajovce 0 47,62 0 33,77 0
4 Carando 3 Czyż Joanna Largo S.A 0 49,51 0 33,90 0
5 Satyra M Czuba Anna WKJ Lublin 0 49,24 0 34,57 0
6 Narcottin Uchwat Katarzyna JKS "Pogórze" 0 52,09 1 35,48 1
7 Remington Urban Paweł Szwadron Podkarpacie 0 42,49 4 29,22 4
8 Granda Drotarova Kristina 0 45,58 4 30,68 4
9 Bourbon Czuba Anna WKJ Lublin 0 48,05 4 33,01 4
10 Dumka Wajda Małgorzata UKJ Fort 0 46,87 4 33,75 4
11 Gambler Macejko Radoslav SJA Presov 0 49,36 4 35,00 4
12 Conte "S" Sibal Jaroslav Slovak Jumping Academy Presov 4 50,21 1 38,68 5
13 Galla Uchwat Katarzyna JKS "Pogórze" 2 54,28 4 34,16 6
14 Acora Miklosova Tamara JK Noxwel 0 53,61 6 39,48 6
15 Capitta Wajda Edyta (J.1997) UKJ Fort 0 49,06 7 43,16 7
16 Zendy Maciaszczyk Andrzej WKJ Lublin SJ Debry 0 48,31 8 48,31 8
17 Valmont Feivel Novotny Jan JK Novotny 4 48,40 5 35,65 9
18 Chat Henrich Andrejko 4 45,96 5 36,58 9
19 Eman Czeczot Katarzyna WKJ Lublin SJ Debry 8 68,42 5 35,04 13
20 Princi Pessa Bodnarova Lucia 0 51,67 13 38,09 13
21 Forever Bylinowska- Uchwat Maja JKS "Pogórze" 11 82,30 9 53,89 20


5 - N/N1 - dwufazowy, art. 274.5.6 (2014-07-19)
I Faza I Faza II Faza II Faza Razem
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 Nicolka Knazikova Magdalena Slovak Jumping Academy 0 45,15 0 31,08 0 150,00 PLN
2 Granda Drotarova Kristina 0 45,10 0 31,37 0 100,00 PLN
3 Ronceval B Tarabova Lucia Slavia UWLF Kosice 0 50,02 0 33,20 0 50,00 PLN
4 Donatello Uchwat Katarzyna JKS "Pogórze" 0 47,52 0 33,38 0
5 Carando 3 Czyż Joanna Largo S.A 0 45,57 0 34,84 0
6 Cartier Grochowina Izabela (J.1997) UKS Stary Młyn 0 44,89 4 27,70 4
7 Valmont Feivel Novotny Jan JK Novotny 4 47,69 0 31,87 4
8 Elegant Czuba Anna WKJ Lublin 0 46,81 4 34,14 4
9 Acora Miklosova Tamara JK Noxwel 4 52,54 0 35,55 4
10 Eman Czeczot Katarzyna WKJ Lublin SJ Debry 0 52,45 8 35,83 8
11 Zendy Maciaszczyk Andrzej WKJ Lublin SJ Debry 6 64,83 4 33,19 10
12 Gambler Macejko Radoslav SJA Presov 8 47,43 4 32,17 12
13 Chafir Uchwat Sławomir JKS "Pogórze" 4 48,59 8 33,54 12
14 Mette Marit Koprivnak Juraj Koprivnak Rafajovce 4 48,66 8 33,82 12
15 Princi Pessa Bodnarova Lucia 12 51,50 8 52,75 23


6 - C - zwykły, art. 238.2.1o Puchar Burmistrza Miasta Strzyżowa (2014-07-19)

Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Collins PG Darłak Katarzyna JKS Pogórze 0 78,43 200 PLN
2 Ronceval B Tarabova Lucia Slavia UWLF Kosice 4 82,20 150 PLN
3 Cartier Grochowina Izabela (J.1997) UKS Stary Młyn 8 75,13 100 PLN
4 Nicolka Knazikova Magdalena Slovak Jumping Academy 20 76,69


T3 - LL - towarzyski 60 cm, zwykły art.238.2.1 (2014-07-20)

Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Myszka Walczak Zuzanna UKS Stary Młyn 0 49,43
2 Myszka Walczak Zuzanna UKS Stary Młyn 0 52,83
3 Ajaime Futera Agnieszka 0 56,20
4 Epika Wrzosek Hanna OJK Pegaz Kraków 0 56,81
5 Belladona S Frajtkova Natalia JFOPK Presov 0 57,18
6 Bagira Kania Sylwia SJ Baskil FaMaGusta 0 59,14
7 Lisy Kollar Danel Parkur Team Kosice 0 61,41
8 Almon Koprivnak Juraj Koprivnak Rafajovce 0 62,69
9 Elhior Werner Eliza 0 65,05
10 Bridge Koprivnak Juraj Koprivnak Rafajovce 0 65,63
11 Armon Juan Runakova Sarah Parkur Team B.V Kosice 0 65,87
12 Elhior Jaworski Kacper 0 67,46
13 Aramis Bomba Monika 0 68,87
14 Aramis Sala Patrycja 4 68,07
15 Feder Matłok Magdalena JKS Pogórze 5 76,35
16 Feder Matłok Magdalena JKS Pogórze 8 69,96
17 Bagira Kania Sylwia SJ Baskil FaMaGusta 16 87,90


T4 - LL - towarzyski 80 cm, zwykły art.238.2.1 (2014-07-20)

Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Szakira Krawczyk Natalia WKJ Lublin SJ Karino 0 47,67
2 Khamaro I Wcisło Magdalena Largo S.A 0 51,35
3 Tabor Romanek Emilia WKJ Lublin Debry 0 51,37
4 Belladona S Frajtkova Natalia JFOPK Presov 0 51,88
5 Khamaro I Wcisło Magdalena Largo S.A 0 54,68
6 Mico Penar Wiktoria UKJ Lalin 0 55,99
7 Lisy Kollar Danel Parkur Team Kosice 0 56,01
8 Sakar Orzeł Anita WKJ Lublin SJ Karino 0 57,25
9 Belladona S Frajtkova Natalia JFOPK Presov 0 57,59
10 Lisy Kollar Danel Parkur Team Kosice 0 58,71
11 Tiptoi Matłok Magdalena JKS Pogórze 0 59,13
12 Edison Florek "GLEBA" Maciej niezrzeszony 0 59,62
13 Ajaime Futera Agnieszka 0 60,36
14 Itartas (KUC) Grochowina Izabela (J.1997) UKS Stary Młyn 0 60,52
15 Grappa Herba Anna niezrzeszona 0 61,29
16 Contendra La Mia Kochanikova Zaneta Parkur Team Presov 0 61,86
17 Fantaco Sabolova Jana 0 63,48
18 Cara Mia Miklosova Tamara JK Noxwel 0 63,79
19 Elhior Jaworski Kacper 0 64,35
20 Almon Koprivnak Juraj Koprivnak Rafajovce 0 64,64
21 Armon Juan Runakova Sarah Parkur Team B.V Kosice 0 65,24
22 Volontair 3 Mączka Maciej KJ Szary Michałowice 0 65,38
23 Armon Juan Runakova Sarah Parkur Team B.V Kosice 0 65,75
24 Cocco Channel Juhasowa Simona Parkur Team BV Kosice 0 66,47
25 Aramis Bomba Monika 0 67,86
26 Seigon Kisielowska Iza UKJ Lalin 0 71,13
27 Tabor Romanek Emilia WKJ Lublin Debry 4 52,29
28 Epika Wrzosek Hanna OJK Pegaz Kraków 4 60,17
29 Sympatia Herba Kamil niezrzeszony 4 61,56
30 Tiptoi Matłok Magdalena JKS Pogórze 4 63,68
31 Bridge Koprivnak Juraj Koprivnak Rafajovce 4 64,34
32 Bagira Kania Sylwia SJ Baskil FaMaGusta 4 68,01
33 Casiliano boy Sowińska Malwina KJK Szary Michałowice 4 73,72
34 Casiliano boy Sowińska Malwina KJK Szary Michałowice 8 59,42
35 Sympatia Herba Kamil niezrzeszony 8 62,48
36 Grappa Herba Anna niezrzeszona 8 62,68
37 Contendra La Mia Kochanikova Zaneta Parkur Team Presov 8 72,37
38 Cadja Podolakova Michaela JK Noxwel 10 78,12
39 Cadja Podolakova Michaela JK Noxwel 12 104,59
Volontair 3 Mączka Maciej KJ Szary Michałowice ELI


7 - L - zwykły, art. 238.2.1 (2014-07-20)

Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Carla 113 Wcisło Zofia Largo S.A 0 49,34
2 Porto R Musiał Kamil (JM.1999) JKS Pogórze 0 55,45
3 Avignon Kania Sylwia SJ Baskil FaMaGusta 0 58,76
4 Itartas (KUC) Grochowina Izabela (J.1997) UKS Stary Młyn 0 61,25
5 Seigon Kisielowska Iza UKJ Lalin 0 64,79
6 Cara Mia Miklosova Tamara JK Noxwel 0 65,12
7 Fantaco Sabolova Jana 1 78,94
8 Tabor Romanek Emilia WKJ Lublin Debry 4 53,61
9 Tic Tac Maciaszczyk Andrzej WKJ Lublin SJ Debry 4 55,55
10 Sakar Orzeł Anita WKJ Lublin SJ Karino 4 56,96
11 Cocco Channel Juhasowa Simona Parkur Team BV Kosice 4 60,98
12 Afraid To Lose Pakosz Natalia UKJ Lublin 4 60,99
13 Cocco Channel Juhasowa Simona Parkur Team BV Kosice 4 61,29
14 Bukefal Koprivnak Juraj Koprivnak Rafajovce 4 61,61
15 Mico Penar Wiktoria UKJ Lalin 8 55,35
16 Sakar Orzeł Anita WKJ Lublin SJ Karino 12 69,17
17 Szakira Krawczyk Natalia WKJ Lublin SJ Karino 21 80,76
Johny Walker Kolano Anna WKJ Lublin ELI
Avignon Kania Sylwia SJ Baskil FaMaGusta *0 60,37
Bukefal Koprivnak Juraj Koprivnak Rafajovce *0 63,02
Szakira Krawczyk Natalia WKJ Lublin SJ Karino *4 52,68
Johny Walker Kolano Anna WKJ Lublin *8 59,72
23 Itartas (KUC) Grochowina Izabela (J.1997) UKS Stary Młyn 0* 62,67


8 - L1 - towarzyski, Grand Prix Amatorów z rozgrywką art. 238.2.2 (2014-07-20)
Rozgrywka Rozgrywka
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 Remington Urban Paweł Szwadron Podkarpacie 0 54,89 0 26,23
2 Carla 113 Wcisło Zofia Largo S.A 0 55,51 0 28,42
3 Edison Florek "GLEBA" Maciej niezrzeszony 0 64,08 0 30,22
4 Afraid To Lose Pakosz Natalia UKJ Lublin 0 68,33 0 30,78
5 Papilon 49 Podolakova Michaela JK Noxwel 0 68,42 0 32,95
6 Dumka Wajda Małgorzata UKJ Fort 0 58,16 4 31,13
7 Indus Urban Piotr Szwadron Podkarpacie 4 54,12
8 Quarzitos of Granit Sowiński Mariusz KJK Szary Michałowice 4 68,05
9 Porto R Musiał Kamil (JM.1999) JKS Pogórze 9 74,32
Exodus Matłok Magdalena JKS Pogórze ELI
Johny Walker Kolano Anna WKJ Lublin ELI


9 - P - zwykły, art. 238.2.1 (2014-07-20)

Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Indus Urban Piotr Szwadron Podkarpacie 0 50,19
2 Carando 3 Czyż Joanna Largo S.A 0 57,70
3 Avalon Krestova Daniela (J.1996) Jozef Bechera SHR 0 58,18
4 Mette Marit Koprivnak Juraj Koprivnak Rafajovce 0 61,67
5 Zendy Maciaszczyk Andrzej WKJ Lublin SJ Debry 0 62,09
6 Satyra M Czuba Anna WKJ Lublin 0 62,59
7 Dumka Wajda Małgorzata UKJ Fort 0 64,78
8 Galla Uchwat Katarzyna JKS "Pogórze" 0 64,90
9 Bourbon Czuba Anna WKJ Lublin 0 69,98
10 Forever Bylinowska- Uchwat Maja JKS "Pogórze" 0 70,94
11 Gambler Macejko Radoslav SJA Presov 4 61,29
12 Acora Miklosova Tamara JK Noxwel 4 67,02
13 Narcottin Uchwat Katarzyna JKS "Pogórze" 4 68,13
14 Tic Tac Maciaszczyk Andrzej WKJ Lublin SJ Debry 4 68,24
15 Datiezar Uchwat Sławomir JKS "Pogórze" 4 73,31
16 Remington Urban Paweł Szwadron Podkarpacie 8 53,44
17 Eman Czeczot Katarzyna WKJ Lublin SJ Debry 8 67,71
18 Conte "S" Sibal Jaroslav Slovak Jumping Academy Presov 17 79,51
Capitta Wajda Edyta (J.1997) UKJ Fort ELI


10 - N - zwykły, art. 238.2.1 (2014-07-20)

Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Forte Krestova Daniela (J.1996) Jozef Bechera SHR 0 62,71 150 PLN
2 Cartier Grochowina Izabela (J.1997) UKS Stary Młyn 0 65,33 100 PLN
3 Zendy Maciaszczyk Andrzej WKJ Lublin SJ Debry 0 65,81 50 PLN
4 Granda Drotarova Kristina 0 66,59
5 Mette Marit Koprivnak Juraj Koprivnak Rafajovce 0 67,57
6 Carando 3 Czyż Joanna Largo S.A 0 69,94
7 Donatello Uchwat Katarzyna JKS "Pogórze" 0 72,30
8 Ronceval B Tarabova Lucia Slavia UWLF Kosice 0 73,33
9 Elegant Czuba Anna WKJ Lublin 0 74,66
10 Avalon Krestova Daniela (J.1996) Jozef Bechera SHR 4 65,39
11 Nicolka Knazikova Magdalena Slovak Jumping Academy 4 67,75
12 Chafir Uchwat Sławomir JKS "Pogórze" 4 68,45
13 Princi Pessa Bodnarova Lucia 4 73,76
14 Acora Miklosova Tamara JK Noxwel 8 66,32
15 Conte "S" Sibal Jaroslav Slovak Jumping Academy Presov 8 81,64
16 Eman Czeczot Katarzyna WKJ Lublin SJ Debry 11 92,50
Capitta Wajda Edyta (J.1997) UKJ Fort ELI


11 - C - zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2 (2014-07-20)
Rozgrywka Rozgrywka
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 Collins PG Darłak Katarzyna JKS Pogórze 0 68,03 0 35,49 200 PLN
2 Cartier Grochowina Izabela (J.1997) UKS Stary Młyn 0 66,73 0 35,76 150 PLN
3 Ronceval B Tarabova Lucia Slavia UWLF Kosice 0 74,50 4 41,87 100 PLN
4 Forte Krestova Daniela (J.1996) Jozef Bechera SHR 4 63,82
5 Nicolka Knazikova Magdalena Slovak Jumping Academy 20 69,91

 

. - HUBERTUS 2.0.0.9 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com






UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466



GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki