UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2014-07-30

Zawody Regionalne w skokach

W dniach 9-10 sierpnia na Podkarpaciu w JKS” Pogórze” w Gliniku Zaborowskim odbyły się zawody regionalne w skokach. Najważniejszymi konkursami były niedzielne finały. Pierwszy z nich odbył się przy licznie zgromadzonej publiczności. Było to Grand Prix Amatorów o nagrody Dworu Maria Antonina. Na liście startowej konkursu klasy L1 byli zawodnicy z trzech województw oraz ze Słowacji. Ten emocjonujący konkurs został rozegrany po raz drugi. Skoczkowie mieli do pokonania trudny parkur z przeszkodą nie skakaną nigdy wcześniej na tej wysokości. Mur okazał się jednak bardzo dobrym sprawdzianem umiejętności i większości startujących par nie sprawił problemów. Natalia Pakosz dosiadająca konia Afraid to Lose po wspaniałej jeździe jako jedyna zeszła z czasem poniżej 30 sekund. Ponad 5 sekund później na mecie pojawiła się Jagoda Dyga na Baby Love. Miejsce trzecie zajęła reprezentantka ze Słowacji Dominika Scurkova na Marshal „S”. Dyplomy i puchary wręczali właściciele Dworu Maria Antonina Jadwiga i Włodzimierz Uchwatowie.
Konkurs Grand Prix Glinika Zaborowskiego to już parkur o wysokości 130 cm. Na trudnej trasie zaprojektowanej przez Tomasza Próchniaka tylko dwie pary dojechały do mety bezbłędnie. Jako pierwsza w rozgrywce pojechała młoda amazonka z WKJ Lublin Anna Czuba na siwym Elegancie. Ona postawiła na dokładność i po raz pierwszy w karierze zajęła tak wysokie drugie miejsce. Miejsce pierwsze zajął reprezentant gospodarzy Robert Uchwat na swoim podstawowym koniu Giorgio W.
Dziękujemy i gratulujemy wszystkim zawodnikom, którzy tak licznie przybyli na zawody do Glinika Zaborowskiego.

 

Wyniki z zawodów.

Szersza relacja już jutro

 

Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody
Glinik Zaborowski, 09-10-08-2014
WYNIKI KOŃCOWE

T1 - LL - towarzyski 60 cm zwykły, art. 238.2.1 (09-08-2014)

Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Chan Sobieraj Martyna 0 51,42
2 Volontair 3 Sanocka Małgorzata niezrzeszona 0 51,48
3 Ellen Grey Idzik Teresa niezrzeszona 0 52,61
4 Ajaime Futera Agnieszka 0 55,66
5 Sara H Kralik Tomasz JK Gemgal 0 58,92
6 Laguna Piszcz Aleksandra UKJ Boska Dolina 0 62,11
7 Seigon Olejarska Sonia 0 62,54
8 Forever Mikołajczak Patrycja 0 63,34
9 Armon Juan Runakova Sarah Parkur Team B.V Kosice 0 66,93
10 Bagira Kania Sylwia SJ Baskil FaMaGusta 3 76,58
11 Zefar Głusiec Julita (Mł.2000) SJ Poniatowa 5 68,66
12 Born To Be Winner "S" Frajtkova Natalia JFOPK Presov 5 69,36
13 Karat Wołkanowska Aleksandra UKJ Boska Dolina 7 76,97
14 Milton "S" Kovalova Ewa JFOPK Presov 7 78,19
Laguna Piszcz Aleksandra UKJ Boska Dolina ELI
Karat Wołkanowska Aleksandra UKJ Boska Dolina ELI
Zefar Głusiec Julita (Mł.2000) SJ Poniatowa ELI
Chan Sobieraj Martyna REZ
Bagira Kania Sylwia SJ Baskil FaMaGusta REZ


T2 - LL - towarzyski 80 cm zwykły, art. 238.2.1 (09-08-2014)

Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Ellen Grey Idzik Teresa niezrzeszona 0 51,55
2 Ellen Grey Idzik Teresa niezrzeszona 0 51,96
3 Born To Be Winner "S" Frajtkova Natalia JFOPK Presov 0 53,06
4 Gama Nieradka Dominika (Mł.2000) SJ Poniatowa 0 54,52
5 Kubo Zubkova Aisha (Mł.2001) JK Gemgal 0 55,82
6 Exodus Palmowska Natalia 0 56,27
7 Born To Be Winner "S" Frajtkova Natalia JFOPK Presov 0 56,64
8 Exodus Palmowska Natalia 0 57,15
9 Samir Bednarz Marta WKJ Lublin SJ Wieza Dominów 0 57,58
10 Milton "S" Kovalova Ewa JFOPK Presov 0 58,06
11 Milton "S" Kovalova Ewa JFOPK Presov 0 58,91
12 Constance Hankova Klaudia 0 61,69
13 Santana Fiuk Ewelina (Mł.2000) SJ Poniatowa 0 61,98
14 Santana Fiuk Ewelina (Mł.2000) SJ Poniatowa 0 62,08
15 Ajaime Futera Agnieszka 0 62,81
16 Cassal Palmowska Natalia 0 62,94
17 Self Control Kostkova Carla (Mł.1999) JK Gemgal 0 63,08
18 Fantaco Sabolova Jana 0 63,73
19 Seigon Olejarska Sonia 0 64,68
20 Lisy Kollar Danel Parkur Team Kosice 0 65,51
21 Laguna Piszcz Aleksandra UKJ Boska Dolina 0 65,64
22 Rolando Kołodziej Paulina Leśna Wola 0 66,93
23 Lisy Kollar Danel Parkur Team Kosice 0 67,95
24 Bridge Koprivnak Juraj Koprivnak Rafajovce 0 68,09
25 Haris Kufel Artur WKJ Lublin SJ Krupiec 0 68,47
26 Datiezar Podolakova Michaela JK Noxwel 0 69,27
27 Coco Chanel Juhasowa Simona Parkur Team BV Kosice 0 69,39
28 Bridge Koprivnak Juraj Koprivnak Rafajovce 0 69,63
29 Armon Juan Runakova Sarah Parkur Team B.V Kosice 0 69,80
30 Almon Koprivnak Juraj Koprivnak Rafajovce 0 70,78
31 Armon Juan Runakova Sarah Parkur Team B.V Kosice 0 70,80
32 Ajaime Futera Agnieszka 4 57,32
33 Karat Klęsk Andżelika (JM.1997) UKJ Lalin 4 61,17
34 Sara H Kralik Tomasz JK Gemgal 4 68,59
35 Cassal Palmowska Natalia 5 73,59
36 Ratina K Gwiazdowska Julia WKJ Lublin SJ Kapriola Choiny 8 58,61
37 Seigon Olejarska Sonia 8 66,18
38 Samir Bednarz Marta WKJ Lublin SJ Wieza Dominów 18 94,16
Gama Nieradka Dominika (Mł.2000) SJ Poniatowa ELI
Bagira Kania Sylwia SJ Baskil FaMaGusta REZ


1 - L - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (09-08-2014)

Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1--21 Delawar Mostrąg Anna WKJ Lublin SJ Kapriola Choiny 0 62,47
1--21 Valentine Cebulak Magdalena (JM.1997) niezrzeszona 0 64,28
1--21 Valentine Cebulak Magdalena (JM.1997) niezrzeszona 0 64,98
1--21 Kubo Zubkova Aisha (Mł.2001) JK Gemgal 0 65,10
1--21 Bourbon Czuba Anna WKJ Lublin 0 68,23
1--21 Constance Hankova Klaudia 0 69,37
1--21 Rolando Kołodziej Paulina Leśna Wola 0 69,94
1--21 Nicole Szlachta Sławomir KJ Equistro 0 69,99
1--21 Nicole Szlachta Sławomir KJ Equistro 0 70,26
1--21 Papilon 49 Podolakova Michaela JK Noxwel 0 70,62
1--21 Lordanz Uchwat Sławomir JKS "Pogórze" 0 71,22
1--21 Almon Koprivnak Juraj Koprivnak Rafajovce 0 72,16
1--21 Dagobert Stasiuk Wojciech (JM.1995) WKJ Lublin SJ Krupiec 0 72,75
1--21 Cadja Uchwat Sławomir JKS "Pogórze" 0 73,40
1--21 Almon Koprivnak Juraj Koprivnak Rafajovce 0 74,15
1--21 Bukefal Koprivnak Juraj Koprivnak Rafajovce 0 74,25
1--21 Baby Love Dyga Jagoda (JM.1998) KJ Leśna Wola 0 77,54
1--21 Coco Chanel Juhasowa Simona Parkur Team BV Kosice 0 77,55
1--21 Lordanz Uchwat Sławomir JKS "Pogórze" 0 78,01
1--21 Cadja Uchwat Sławomir JKS "Pogórze" 0 78,02
1--21 Einstain Palmowska Natalia 0 79,37
22--27 Porto R Musiał Kamil (Mł.1999) JKS Pogórze 4 65,46
22--27 Bukefal Koprivnak Juraj Koprivnak Rafajovce 4 71,70
22--27 Einstain Palmowska Natalia 4 72,51
22--27 Coco Chanel Juhasowa Simona Parkur Team BV Kosice 4 74,49
22--27 Fantaco Sabolova Jana 4 74,67
22--27 Fantaco Sabolova Jana 4 77,12
28--30 Self Control Kostkova Carla (Mł.1999) JK Gemgal 8 65,84
28--30 Haris Kufel Artur WKJ Lublin SJ Krupiec 8 74,24
28--30 Constance Hankova Klaudia 8 77,37
31 Grand Quidam Uchwat Robert JKS "Pogórze" 9 86,22
32--33 Samir Bednarz Marta WKJ Lublin SJ Wieza Dominów 12 82,61
32--33 Lisy Kollar Danel Parkur Team Kosice 12 99,22
34 Johny Walker Uchwat Sławomir JKS "Pogórze" 14 105,07
Ratina K Gwiazdowska Julia WKJ Lublin SJ Kapriola Choiny ELI
Johny Walker Kolano Anna WKJ Lublin ELI


2 - L1 - zwykły art. 238.2.1 (09-08-2014)

Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Asterix Palmowska Natalia 0 62,79
2 Kubo Zubkova Aisha (Mł.2001) JK Gemgal 0 64,27
3 Capitta Wajda Edyta (JM.1997) UKJ Fort 0 65,62
4 Dumka Wajda Małgorzata UKJ Fort 0 70,71
5 Papilon 49 Podolakova Michaela JK Noxwel 0 72,94
6 Galla Uchwat Katarzyna JKS "Pogórze" 0 73,73
7 Aidane "S" Sibal Michal Slovak Jumping Academy 0 74,18
8 Cabexal Late Night Mękal Magdalena 0 74,43
9 Ikar Boś Bartosz WKJ Lublin SJ Karino 0 74,61
10 Larissa Antoszak Paweł LKJ Klikowa 0 74,99
11 Baby Love Dyga Jagoda (JM.1998) KJ Leśna Wola 0 78,80
12 Argento Kołodziej Agnieszka Szwadron Niepołomice 0 82,71
13 Arkadia Sibal Michal Slovak Jumping Academy 4 70,87
14 Marshal "S" Scurkova Dominika 4 70,96
15 Asterix Cebulak Agnieszka (Mł.2000) niezrzeszona 4 71,74
16 Sir Endos Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin SJ Zawieprzyce 4 78,13
17 Las Vegas Kralik Tomasz JK Gemgal 4 80,48
18 Self Control Kostkova Carla (Mł.1999) JK Gemgal 6 90,99
19 Delawar Mostrąg Anna WKJ Lublin SJ Kapriola Choiny 8 62,32
20 Dolonie H Uchwat Sławomir JKS "Pogórze" 8 74,74
21 Bukefal Koprivnak Juraj Koprivnak Rafajovce 8 76,78
22 Soberano Boś Jonasz WKJ Lublin SJ Karino 21 101,25
Porto R Musiał Kamil (Mł.1999) JKS Pogórze ELI
Dolonie H Uchwat Sławomir JKS "Pogórze" *0 73,41


3 - L - na styl jeźdzca, Egzaminacyjny (09-08-2014)
Punkty Punkty Punkty
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl RAZEM Czas Nagroda
1 Avignon Kania Sylwia SJ Baskil FaMaGusta 1 2 3 74,39


4 - P/P1 - dwufazowy art. 274.5.6 (09-08-2014)
I Faza I Faza II Faza II Faza Razem
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 Asterix Palmowska Natalia 0 50,93 0 25,94 0
2 Hybris Osińska Katarzyna WKJ Lublin SJ Krupiec 0 47,39 0 26,16 0
3 Uria Stachyra Natalia WKJ Lublin SJ Kapriola Choiny 0 42,78 0 26,68 0
4 Larissa Antoszak Paweł LKJ Klikowa 0 48,29 0 28,28 0
5 Satyra M Czuba Anna WKJ Lublin 0 47,85 0 28,80 0
6 Corlands Blue Drozd Beniamin (JM.1998) Leśna Wola 0 54,45 0 29,13 0
7 Arista Kufel Artur WKJ Lublin SJ Krupiec 0 47,29 0 30,71 0
8 Marshal "S" Scurkova Dominika 0 48,36 0 31,40 0
9 Asterix Cebulak Agnieszka (Mł.2000) niezrzeszona 0 54,11 0 32,24 0
10 Sir Endos Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin SJ Zawieprzyce 0 51,93 0 37,35 0
11 Chapeau Bas Uchwat Sławomir JKS "Pogórze" 0 52,53 4 27,15 4
12 Galla Uchwat Katarzyna JKS "Pogórze" 0 53,69 4 27,43 4
13 Narcottin Uchwat Katarzyna JKS "Pogórze" 0 52,34 4 29,06 4
14 Las Vegas Kralik Tomasz JK Gemgal 0 47,24 4 29,73 4
15 Ares Medygrał Zuzanna (JM.1998) Leśna Wola 0 47,52 4 30,43 4
16 Capitta Wajda Edyta (JM.1997) UKJ Fort 4 45,91 0 31,14 4
17 Celt Stasiuk Karol WKJ Lublin SK Krupiec 4 51,81 0 31,90 4
18 Cabexal Late Night Mękal Magdalena 4 49,70 0 33,71 4
19 Argento Kołodziej Agnieszka Szwadron Niepołomice 4 54,45 0 34,70 4
20 Dumka Wajda Małgorzata UKJ Fort 4 48,28 0 35,26 4
21 Forever Bylinowska- Uchwat Maja JKS "Pogórze" 0 57,14 4 38,29 4
22 Santa Bajou k Stachyra Natalia WKJ Lublin SJ Kapriola Choiny 4 51,12 4 31,98 8
23 Arkadia Sibal Michal Slovak Jumping Academy 4 52,95 4 34,60 8
24 Grand Quidam Uchwat Robert JKS "Pogórze" 0 52,88 8 37,15 8
25 Ikar Boś Bartosz WKJ Lublin SJ Karino 4 51,33 4 38,87 8
26 Aidane "S" Sibal Michal Slovak Jumping Academy 4 49,08 8 31,44 12
27 Soberano Boś Jonasz WKJ Lublin SJ Karino 4 50,85 9 58,60 13
28 Bourbon Czuba Anna WKJ Lublin 22 97,11 0 33,36 22
29 Elita Medygrał Monika (J.1993) KJ Leśna Wola 5 62,43 17 58,72 22
30 Dagobert Stasiuk Wojciech (JM.1995) WKJ Lublin SJ Krupiec 22 81,52 4 34,42 26


5 - N/N1 - dwufazowy art. 274.5.6 (09-08-2014)
I Faza I Faza II Faza II Faza Razem
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 Shakira Palmowska Natalia 0 51,15 0 34,73 0 150 PLN
2 Donatello Uchwat Katarzyna JKS "Pogórze" 0 58,09 0 35,84 0 100 PLN
3 Ares Medygrał Zuzanna (JM.1998) Leśna Wola 0 52,17 0 36,75 0 25 PLN
4 Enjoy Pelc Milena (JM.1995) KJ "LEŚNA WOLA" 0 52,28 0 36,75 0 25 PLN
5 Uria Stachyra Natalia WKJ Lublin SJ Kapriola Choiny 0 46,34 0 37,91 0
6 Corlands Blue Drozd Beniamin (JM.1998) Leśna Wola 0 53,97 0 38,13 0
7 Jastine Kufel Artur WKJ Lublin SJ Krupiec 0 53,16 0 38,41 0
8 Costello Uchwat Robert JKS "Pogórze" 0 54,33 0 40,75 0
9 Johny Walker Stasiuk Wojciech (JM.1995) WKJ Lublin SJ Krupiec 0 53,83 0 42,26 0
10 Giorgio W Uchwat Robert JKS "Pogórze" 1 59,03 0 44,10 1
11 Nicolka Knazikova Magdalena Slovak Jumping Academy 0 48,89 4 36,40 4
12 Ronceval B Tarabova Lucia Slavia UWLF Kosice 4 54,95 0 37,43 4
13 Elita Medygrał Monika (J.1993) KJ Leśna Wola 0 52,46 4 37,85 4
14 Arista Kufel Artur WKJ Lublin SJ Krupiec 6 66,56 0 40,22 6
15 Celt Stasiuk Karol WKJ Lublin SK Krupiec 4 49,57 4 37,95 8
16 Ulisses Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin SJ Zawieprzyce 0 57,09 8 41,02 8
17 Elegant Czuba Anna WKJ Lublin 9 59,52 0 43,30 9
18 Chafir Uchwat Sławomir JKS "Pogórze" 0 52,67 12 34,62 12
Hybris Osińska Katarzyna WKJ Lublin SJ Krupiec ELI


6 - C - zwykły, art. 238.2.1 (09-08-2014)

Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Giorgio W Uchwat Robert JKS "Pogórze" 0 86,80 200 PLN
2 Costello Uchwat Robert JKS "Pogórze" 0 89,67 150 PLN
3 Jastine Kufel Artur WKJ Lublin SJ Krupiec 0 91,77 100 PLN
4 Negro Uchwat Sławomir JKS "Pogórze" 4 82,18
5 Nicolka Knazikova Magdalena Slovak Jumping Academy 4 90,14
6 Elegant Czuba Anna WKJ Lublin 4 97,08
7 Johny Walker Stasiuk Wojciech (JM.1995) WKJ Lublin SJ Krupiec 8 94,35
Enjoy Pelc Milena (JM.1995) KJ "LEŚNA WOLA" ELI
Ulisses Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin SJ Zawieprzyce ELI
Ronceval B Tarabova Lucia Slavia UWLF Kosice REZ


T3 - LL - towarzyski, zwykły art. 238.2.1 (10-08-2014)

Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Karat Klęsk Andżelika (JM.1997) UKJ Lalin 0 43,81
2 Ellen Grey Idzik Teresa niezrzeszona 0 45,62
3 Bonita Sanocka Małgorzata niezrzeszona 0 55,77
4 Bagira Kania Sylwia SJ Baskil FaMaGusta 0 58,07
5 Laguna Piszcz Aleksandra UKJ Boska Dolina 0 61,97
6 Armon Juan Runakova Sarah Parkur Team B.V Kosice 0 64,40
7 Zefar Głusiec Julita (Mł.2000) SJ Poniatowa 0 66,15
8 Milton "S" Kovalova Ewa JFOPK Presov 0 66,91
9 Bagira Kania Sylwia SJ Baskil FaMaGusta 0 68,54
10 Sara H Kralik Tomasz JK Gemgal 0 70,51
11 Ajaime Futera Agnieszka 4 47,42
12 Chan Zdeb Aleksandra 4 56,64
13 Bonita Sanocka Małgorzata niezrzeszona 19 99,88
Born To Be Winner "S" Frajtkova Natalia JFOPK Presov ELI
Zefar Głusiec Julita (Mł.2000) SJ Poniatowa ELI
Chan Zdeb Aleksandra REZ


T4 - LL - towarzyski, zwykły art. 238.2.1 (10-08-2014)

Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Ellen Grey Idzik Teresa niezrzeszona 0 37,01
3 Ellen Grey Idzik Teresa niezrzeszona 0 40,28
5 Karat Klęsk Andżelika (JM.1997) UKJ Lalin 0 46,09
6 Samir Bednarz Marta WKJ Lublin SJ Wieza Dominów 0 52,57
7 Born To Be Winner "S" Frajtkova Natalia JFOPK Presov 0 56,78
8 Gama Nieradka Dominika (Mł.2000) SJ Poniatowa 0 56,85
9 Constance Hankova Klaudia 0 57,83
10 Milton "S" Kovalova Ewa JFOPK Presov 0 59,79
11 Milton "S" Kovalova Ewa JFOPK Presov 0 60,08
12 Fantaco Sabolova Jana 0 60,86
13 Ajaime Futera Agnieszka 0 62,87
14 Armon Juan Runakova Sarah Parkur Team B.V Kosice 0 63,02
15 Rolando Kołodziej Paulina Leśna Wola 0 63,99
16 Armon Juan Runakova Sarah Parkur Team B.V Kosice 0 64,14
17 Bridge Koprivnak Juraj Koprivnak Rafajovce 0 64,73
18 Datiezar Podolakova Michaela JK Noxwel 0 65,21
19 Santana Fiuk Ewelina (Mł.2000) SJ Poniatowa 0 65,80
20 Cassal Palmowska Natalia 0 65,84
21 Santana Fiuk Ewelina (Mł.2000) SJ Poniatowa 0 67,01
22 Cassal Palmowska Natalia 0 67,37
23 Haris Kufel Artur WKJ Lublin SJ Krupiec 0 67,51
24 Coco Chanel Juhasowa Simona Parkur Team BV Kosice 0 67,59
25 Datiezar Podolakova Michaela JK Noxwel 0 70,11
26 Fibyskrit Prucnal Nina niezrzeszona 0 70,22
27 Karat Klęsk Andżelika (JM.1997) UKJ Lalin 0 71,02
28 Forever Mikołajczak Patrycja 1 73,08
29 Samir Bednarz Marta WKJ Lublin SJ Wieza Dominów 4 52,37
30 Born To Be Winner "S" Frajtkova Natalia JFOPK Presov 4 58,37
31 Lisy Kollar Danel Parkur Team Kosice 4 58,92
32 Laguna Piszcz Aleksandra UKJ Boska Dolina 4 61,59
33 Bridge Koprivnak Juraj Koprivnak Rafajovce 4 61,97
34 Haris Kufel Artur WKJ Lublin SJ Krupiec 4 66,30
35 Ratina K Gwiazdowska Julia WKJ Lublin SJ Kapriola Choiny 4 67,20
36 Ajaime Futera Agnieszka 8 62,10
37 Fibyskrit Prucnal Nina niezrzeszona 8 67,21
38 Sara H Kralik Tomasz JK Gemgal 8 67,38
39 Gama Nieradka Dominika (Mł.2000) SJ Poniatowa 10 78,35
40 Laguna Piszcz Aleksandra UKJ Boska Dolina 11 81,49
41 Bagira Kania Sylwia SJ Baskil FaMaGusta 20 86,19


7 - L - zwykły , art. 238.2.1 (10-08-2014)

Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Delawar Mostrąg Anna WKJ Lublin SJ Kapriola Choiny 0 50,95
2 Kubo Zubkova Aisha (Mł.2001) JK Gemgal 0 51,65
3 Porto R Musiał Kamil (Mł.1999) JKS Pogórze 0 55,57
4 Bourbon Czuba Anna WKJ Lublin 0 56,48
5--6 Rolando Kołodziej Paulina Leśna Wola 0 57,24
5--6 Self Control Kostkova Carla (Mł.1999) JK Gemgal 0 57,24
7 Papilon 49 Podolakova Michaela JK Noxwel 0 57,66
8 Constance Hankova Klaudia 0 57,90
9 Exodus Palmowska Natalia 0 60,10
10 Almon Koprivnak Juraj Koprivnak Rafajovce 0 60,25
11 Bukefal Koprivnak Juraj Koprivnak Rafajovce 0 63,58
12 Avignon Kania Sylwia SJ Baskil FaMaGusta 0 65,99
13 Cadja Uchwat Sławomir JKS "Pogórze" 1 70,99
14 Las Vegas Kralik Tomasz JK Gemgal 4 51,08
15 Dagobert Stasiuk Wojciech (JM.1995) WKJ Lublin SJ Krupiec 4 61,95
16 Sir Endos Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin SJ Zawieprzyce 4 65,12
17 Einstain Palmowska Natalia 4 68,49
18 Grand Quidam Uchwat Robert JKS "Pogórze" 5 70,24
19 Johny Walker Uchwat Sławomir JKS "Pogórze" 5 70,75
20 Fantaco Sabolova Jana 8 61,41
21 Samir Bednarz Marta WKJ Lublin SJ Wieza Dominów 10 73,49
Ratina K Gwiazdowska Julia WKJ Lublin SJ Kapriola Choiny *ELI
Edison Kolano Anna WKJ Lublin ELI
Ratina K Gwiazdowska Julia WKJ Lublin SJ Kapriola Choiny ELI
Avignon Kania Sylwia SJ Baskil FaMaGusta *0 56,72
Exodus Palmowska Natalia *0 57,53
Constance Hankova Klaudia *0 58,36
Almon Koprivnak Juraj Koprivnak Rafajovce *0 61,60
Bukefal Koprivnak Juraj Koprivnak Rafajovce *0 63,80
Johny Walker Uchwat Sławomir JKS "Pogórze" *0 67,42
Einstain Palmowska Natalia *0 68,11
Cadja Uchwat Sławomir JKS "Pogórze" *1 70,42
Edison Kolano Anna WKJ Lublin *6 75,46


8 - L1 - Grand Prix amatorów z rozgrywką art. 238.2.2 o Puchar Dworu Maria Antonina (10-08-2014)
Rozgrywka Rozgrywka
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 Afraid To Lose Pakosz Natalia WKJ Lublin 0 70,99 0 29,21
2 Baby Love Dyga Jagoda (JM.1998) KJ Leśna Wola 0 81,54 0 34,92
3 Marshal "S" Scurkova Dominika 0 77,15 0 37,62
4 Arkadia Sibal Michal Slovak Jumping Academy 0 81,72 0 43,16
5 Dumka Wajda Małgorzata UKJ Fort 0 73,58 4 30,74
6 Papilon 49 Podolakova Michaela JK Noxwel 0 81,66 6 49,55
7 Remington Urban Paweł Szwadron Podkarpacie 0 66,60 8 30,86
8 Porto R Musiał Kamil (Mł.1999) JKS Pogórze 0 73,29 ELI
9 Delawar Mostrąg Anna WKJ Lublin SJ Kapriola Choiny 4 75,60
10 Kubo Zubkova Aisha (Mł.2001) JK Gemgal 4 77,60
11 Aidane "S" Sibal Michal Slovak Jumping Academy 4 78,83
12 Ikar Boś Bartosz WKJ Lublin SJ Karino 4 79,62
13 Self Control Kostkova Carla (Mł.1999) JK Gemgal 4 82,99
14 Cabexal Late Night Mękal Magdalena 6 93,56
15 Argento Kołodziej Agnieszka Szwadron Niepołomice 8 78,35
16 Coco Chanel Juhasowa Simona Parkur Team BV Kosice 9 87,79
17 Lisy Kollar Danel Parkur Team Kosice 19 113,04
Soberano Boś Jonasz WKJ Lublin SJ Karino ELI


9 - P - zwykły, art. 238.2.1 (10-08-2014)

Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Uria Stachyra Natalia WKJ Lublin SJ Kapriola Choiny 0 67,58
2 Asterix Palmowska Natalia 0 69,92
3 Capitta Wajda Edyta (JM.1997) UKJ Fort 0 72,35
4 Galla Uchwat Katarzyna JKS "Pogórze" 0 73,67
5 Avalon Krestova Daniela (JM.1996) Jozef Bechera SHR 0 74,02
6 Dolonie H Uchwat Sławomir JKS "Pogórze" 0 74,16
7 Hybris Osińska Katarzyna WKJ Lublin SJ Krupiec 0 75,29
8 Ares Medygrał Zuzanna (JM.1998) Leśna Wola 0 75,39
9 Bergil Cebulak Magdalena (JM.1997) niezrzeszona 0 75,81
10 Afraid To Lose Pakosz Natalia WKJ Lublin 0 76,20
11 Elita Medygrał Monika (J.1993) KJ Leśna Wola 0 77,31
12 Aidane "S" Sibal Michal Slovak Jumping Academy 0 79,20
13 Marshal "S" Scurkova Dominika 0 79,93
14 Jolly Cebulak Agnieszka (Mł.2000) niezrzeszona 0 83,60
15 Cabexal Late Night Mękal Magdalena 0 84,20
16 Sir Endos Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin SJ Zawieprzyce 0 84,42
17 Dagobert Stasiuk Wojciech (JM.1995) WKJ Lublin SJ Krupiec 1 88,84
18 Remington Urban Paweł Szwadron Podkarpacie 4 65,56
19 Celt Stasiuk Karol WKJ Lublin SK Krupiec 4 75,78
20 Chat Andrejko Henrich (JM.1995) Jozef Bechera - SHR 4 78,16
21 Las Vegas Kralik Tomasz JK Gemgal 4 82,78
22 Arkadia Sibal Michal Slovak Jumping Academy 4 85,78
23 Argento Kołodziej Agnieszka Szwadron Niepołomice 5 87,30
24 Forever Bylinowska- Uchwat Maja JKS "Pogórze" 5 89,17
25 Baby Love Dyga Jagoda (JM.1998) KJ Leśna Wola 6 93,35
26 Dumka Wajda Małgorzata UKJ Fort 8 75,64
27 Ikar Boś Bartosz WKJ Lublin SJ Karino 8 81,16
28 Larissa Antoszak Paweł LKJ Klikowa 10 108,50
29 Bourbon Czuba Anna WKJ Lublin 16 99,21
Grand Quidam Uchwat Robert JKS "Pogórze" ELI
Soberano Boś Jonasz WKJ Lublin SJ Karino ELI


10 - N - zwykły, art. 238.2.1 (10-08-2014)

Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Shakira Palmowska Natalia 0 74,75 150 PLN
2 Nicolka Knazikova Magdalena Slovak Jumping Academy 0 76,13 100 PLN
3 Arista Kufel Artur WKJ Lublin SJ Krupiec 0 77,27 50 PLN
4 Bergil Cebulak Magdalena (JM.1997) niezrzeszona 0 77,35
5 Enjoy Pelc Milena (JM.1995) KJ "LEŚNA WOLA" 0 79,34
6 Jolly Cebulak Agnieszka (Mł.2000) niezrzeszona 0 80,85
7 Donatello Uchwat Katarzyna JKS "Pogórze" 0 81,53
8 Ares Medygrał Zuzanna (JM.1998) Leśna Wola 0 81,92
9 Corlands Blue Drozd Beniamin (JM.1998) Leśna Wola 0 84,65
10 Ronceval B Tarabova Lucia Slavia UWLF Kosice 0 86,05
11 Costello Uchwat Robert JKS "Pogórze" 4 76,52
12 Uria Stachyra Natalia WKJ Lublin SJ Kapriola Choiny 4 76,87
13 Capitta Wajda Edyta (JM.1997) UKJ Fort 4 78,23
14 Larissa Antoszak Paweł LKJ Klikowa 4 80,03
15 Avalon Krestova Daniela (JM.1996) Jozef Bechera SHR 4 81,84
16 Elita Medygrał Monika (J.1993) KJ Leśna Wola 4 82,03
17 Chafir Uchwat Sławomir JKS "Pogórze" 4 85,80
18 Chat Andrejko Henrich (JM.1995) Jozef Bechera - SHR 8 88,08
19 Celt Stasiuk Karol WKJ Lublin SK Krupiec 12 82,79
20 Santa Bajou k Stachyra Natalia WKJ Lublin SJ Kapriola Choiny 16 90,20
21 Ulisses Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin SJ Zawieprzyce 16 90,57
22 Johny Walker Stasiuk Wojciech (JM.1995) WKJ Lublin SJ Krupiec 17 113,97
Satyra M Czuba Anna WKJ Lublin ELI


11 - C - Grand Prix Glinika Zaborowskiego (10-08-2014)
Rozgrywka Rozgrywka
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 Giorgio W Uchwat Robert JKS "Pogórze" 0 85,07 0 47,15 200 PLN
2 Elegant Czuba Anna WKJ Lublin 0 87,33 0 54,40 150 PLN
3 Costello Uchwat Robert JKS "Pogórze" 4 80,39 100 PLN
4 Ronceval B Tarabova Lucia Slavia UWLF Kosice 4 83,86
5 Shakira Palmowska Natalia 8 84,26
6 Enjoy Pelc Milena (JM.1995) KJ "LEŚNA WOLA" 8 106,39
7 Jastine Kufel Artur WKJ Lublin SJ Krupiec 12 103,96
Johny Walker Stasiuk Wojciech (JM.1995) WKJ Lublin SJ Krupiec ELI
Santa Bajou k Stachyra Natalia WKJ Lublin SJ Kapriola Choiny ELI
Nicolka Knazikova Magdalena Slovak Jumping Academy ELI
Ulisses Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin SJ Zawieprzyce ELI

 

. - HUBERTUS 2.0.0.9 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com






UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466



GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki