UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2014-12-23

Ranking Polskiego Związku Jeździeckiego za rok 2014

Miło jest nam poinformować, że za wyniki osiągnięte przez naszych zawodników na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze" na 117 klubów został sklasyfikowany na 17 miejscu za rok 2014.

Punkty w rankingu zdobywało w Polsce 262 zawodników. Do rankingu klubu punktowało czterech naszych podopiecznych.

Najwyżej sklasyfikowany w zestawieniu na 24 pozycji rankingu indywidualnym PZJ jest Sławomir Uchwat. Członek kadry narodowej, który w tym roku zdobył wraz z ekipą drugie miejsce w Pucharze Narodów w Celje, zdobył kwalifikacje na przyszłoroczne Mistrzostwa Europy do Aachen, oraz był 12 na Mistrzostwach Polski Seniorów w Warce.

Na 65 miejscu uplasował się Robert Uchwat. On wielokrotnie  w tym roku zajmował miejsca w pierwszej dziesiątce w ogólnopolskich konkursach Grand Prix.

Na 199 miejscu z punktami zdobywanymi w ramach finałów rundy średniej na zawodach ogólnopolskich uplasowała się Katarzyna Darłak. Ona również dobrze startowała na poziomie regionalnm. Zdobyła II miejsce w łąćznej klasyfikacji Otwartego Pucharu Podkarpacia w kategorii Złotej, oraz srebrny medal na Mistrzostwach Okręgu.

Katarzyna Uchwat punktowała tylko na młodym 6-cio letnim Donatello. Pod koniec sezonu otwartego zajęła wysokie 5 miejsce na zawodach ogólnopolskich, co pozwoliło jej na zdobycie kilku dodatkowych punktów do rankingu klubowego. Amazonka, ta również w prestiżowym Otwartym Pucharze Podkarpacia zajęła II miejsce  w klasyfikacji łącznej w kategorii Srebrnej.

Gratulacje i  życzymy wielu kolejnych sukcesów w Nowym Roku!

Ranking Indywidualny TUTAJ

Ranking Klubowy TUTAJ

UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466