UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2015-04-07

CSN 10-12 kwietnia

Międzynarodowe Zawody w skokach przez przeszkody
Glinik Zaborowski, 10-12.04-2015

WYNIKI KOŃCOWE

T1 - LL - towarzyski zwykły art. 238.2.1 (10-04-2015)

Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Armon Juan Runakova Sarah Parkur Team B.V Kosice 0 64,40
2 Amigo Szrajer Oskar Kielecki Klub Jeździecki 0 67,17
3 Lulana van het Keizershof Cebulak Aleksandra Klub Sportowy Stangret 0 67,61
4 Grand Beau Uchwat Sławomir JKS "Pogórze" 0 67,62
5 Gina Royalty Cebulak Aleksandra Klub Sportowy Stangret 0 68,80
6 Glitter Uchwat Sławomir JKS "Pogórze" 0 68,86
7 Banquise Pomiankowska Joanna KJ "Stangret" Kielce 0 69,19
8 Silwer Szlachta Sławomir KJ Equistro 0 72,56
9 Grand Beau Uchwat Sławomir JKS "Pogórze" 0 75,94
10 Antonio Uchwat Robert JKS "Pogórze" 0 76,63
11 Banquise Pomiankowska Joanna KJ "Stangret" Kielce 4 68,90
12 Antonio Uchwat Robert JKS "Pogórze" 8 90,05
13 Glitter Uchwat Sławomir JKS "Pogórze" 20 108,35
14 Silwer Szlachta Sławomir KJ Equistro 22 114,55


T2 - LL - towarzyski zwykły art. 238.2.1 (10-04-2015)

Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Armon Juan Runakova Sarah Parkur Team B.V Kosice 0 61,66
2 Cassis Imperial Piwowarska Daria Klub Sportowy Stangret 0 62,87
3 Armon Juan Runakova Sarah Parkur Team B.V Kosice 0 63,56
4 Amigo Szrajer Oskar Kielecki Klub Jeździecki 0 63,89
5 Cassis Imperial Piwowarska Daria Klub Sportowy Stangret 0 67,91
6 Gina Royalty Cebulak Aleksandra Klub Sportowy Stangret 0 69,29
7 Lulana van het Keizershof Cebulak Aleksandra Klub Sportowy Stangret 0 70,02
8 Tiptoi Florek "GLEBA" Maciej niezrzeszony 0 72,28
9 Casiliano boy Sowińska Malwina KJK Szary Michałowice 0 75,66
10 Q7 Uchwat Sławomir JKS "Pogórze" 0 75,96
11 J'T Adore Von De Zuidhoek Plewa Tomasz KJ Leśna Wola 0 77,39
12 Boston Pomiankowska Joanna KJ "Stangret" Kielce 4 67,84
13 Casiliano boy Sowińska Malwina KJK Szary Michałowice 4 68,83
14 Q7 Uchwat Sławomir JKS "Pogórze" 4 74,86
15 Baby Love Dyga Jagoda (J.1998) KJ Leśna Wola 10 99,38
16 Boston Pomiankowska Joanna KJ "Stangret" Kielce 10 100,50
17 J'T Adore Von De Zuidhoek Plewa Tomasz KJ Leśna Wola 11 102,68


1 - L - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (10-04-2015)

Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Hybris Osińska Katarzyna WKJ Lublin SJ Krupiec 0 60,17
2 Lisy Kollar Danel Parkur Team Kosice 0 68,35
3 Eleonalda G Cebulak Aleksandra Klub Sportowy Stangret 0 71,11
4 Kzoom van Wittenoer Cigan Jan Słowacja 0 71,61
5 Forever Musiał Kamil (J.1999) JKS Pogórze 0 71,90
6 Stressmen Cigan Jan Słowacja 0 72,62
7 Avalon 3 Andrejko Henrich Jozef Bechera - SHR 0 73,06
8 Amcona Cigan Jan Słowacja 0 73,39
9 Eksajtert Marta Michał UKS Ostoja 0 74,08
10 Damascenka Owsiak Wiktoria JKS Pogórze 0 75,28
11 Elwica DN Pomiankowska Joanna KJ "Stangret" Kielce 0 75,68
12 Bacchus Czelej Magdalena 0 76,05
13 Kalut Gulasova Tereza 0 76,19
14 Seigon Olejarska Sonia 0 76,79
15 Chafir Kieljan - Mączka Katarzyna JKS Pogórze 0 77,09
16 Juana Taracha Kalina (J.1997) WKJ Lublin 0 77,12
17 J'T Adore Von De Zuidhoek Plewa Tomasz KJ Leśna Wola 0 77,81
18 Alabaster Kufel Artur WKJ Lublin SJ Krupiec 0 79,31
19 Wiki Walas - Każmierczak Ewa KJ Leśna Wola 0 81,14
20 Chan Uchwat Robert JKS "Pogórze" 0 81,17
21 Wiki Walas - Każmierczak Ewa KJ Leśna Wola 0 81,94
22 Loretta Plewa Tomasz KJ Leśna Wola 0 82,07
23 Bizet Klęsk Andżelika (J.1997) UKJ Lalin 4 68,62
24 Camillo Song Rudzka Paulina Stangret Kielce 4 69,12
25 Porto R Musiał Kamil (J.1999) JKS Pogórze 4 72,53
26 Coco Chanel Juhasowa Simona Parkur Team BV Kosice 4 73,58
27 Chan Uchwat Robert JKS "Pogórze" 4 83,48
28 Baby Love Dyga Jagoda (J.1998) KJ Leśna Wola 8 99,54
29 Eleonalda G Cebulak Aleksandra Klub Sportowy Stangret 12 72,86
30 Elle Quidam Płatek Justyna Kielecki Klub Jeździecki 12 85,54


3 - P/P1 - dwufazowy art.274.5.6 (10-04-2015)
I Faza I Faza II Faza II Faza Razem
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 Cadja Uchwat Sławomir JKS "Pogórze" 0 50,12 0 22,71 0 170 PLN
2 Caverano hippica Szlachta Sławomir KJ Equistro 0 41,94 0 24,12 0 30 PLN
3 Centro -Chem uria Stachyra Natalia WKJ Lublin SJ Kapriola Choiny 0 42,16 0 25,17 0 30 PLN
4 Roka Cigan Jan Słowacja 0 45,72 0 27,64 0
5 Kzoom van Wittenoer Cigan Jan Słowacja 0 48,43 0 30,42 0
6 Be Tender Lazorikova Barbara Jozef Bechera SHR 0 42,27 0 31,12 0
7 Connery Szlachta Sławomir KJ Equistro 0 50,36 0 31,27 0
8 Elwica DN Pomiankowska Joanna KJ "Stangret" Kielce 0 46,19 0 31,47 0
9 Enjoy Pelc Milena KJ "LEŚNA WOLA" 0 46,15 0 31,85 0
10 Kalut Gulasova Tereza 0 46,28 0 32,43 0
11 Lermont Kosecka Katarina 0 46,25 0 34,07 0
12 Helia van de Heihoek Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola 0 48,68 0 35,89 0
13 Alanda Szlachta Sławomir KJ Equistro 0 45,50 0 28:53 0
14 D-Zoltan Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola 0 50,52 2 40,50 2
15 Stressmen Cigan Jan Słowacja 0 43,48 4 28,72 4
16 Bergil Cebulak Aleksandra Klub Sportowy Stangret 0 44,83 4 29,75 4
17 Ramon Gunia Alicja (J.1998) KJ Equistro 0 45,44 4 31,96 4
18 Attachant Drozd Beniamin (J.1998) Leśna Wola 0 47,05 4 32,36 4
19 Narcottin Uchwat Katarzyna JKS "Pogórze" 4 48,66 0 34,57 4
20 Enrico Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola 0 47,85 4 35,35 4
21 Cassal Uchwat Sławomir JKS "Pogórze" 4 48,13 0 48,13 4
22 Avalon 3 Andrejko Henrich Jozef Bechera - SHR 4 46,17 1 36,72 5
23 Idrys Szewczyk Maciej WKJ Lublin SJ Kapriola Choiny 4 46,04 1 37,11 5
24 Comienzo Nowak Grzegorz FKJK Zatoka 5 52,52 2 40,34 7
25 Caspian P Zelek Tomasz FKJK Zatoka 1 52,17 6 40,71 7
26 Chat Andrejko Henrich Jozef Bechera - SHR 0 42,70 8 32,45 8
27 Amcona Cigan Jan Słowacja 8 45,91 1 36,68 9
28 Loretta Plewa Tomasz KJ Leśna Wola 9 71,80 1 38,62 10
29 Elle Quidam Płatek Justyna Kielecki Klub Jeździecki 8 44,24 4 35,16 12
30 Bizet Klęsk Andżelika (J.1997) UKJ Lalin 4 41,60 14 43,63 18
31 Ares Medygrał Zuzanna (J.1998) Leśna Wola 0 44,37 12 76,13 ELI
32 Kasablanka Płatek Rafał Kielecki Klub Jeździecki 0 41,37 REZ REZ
33 Arista Kufel Artur WKJ Lublin SJ Krupiec 0 44,51 REZ REZ
34 Celt Stasiuk Karol WKJ Lublin SK Krupiec 4 43,48 REZ REZ
Hybris Osińska Katarzyna WKJ Lublin SJ Krupiec ELI ELI


4 - N/N1 - dwufazowy art.274.5.6 (10-04-2015)
I Faza I Faza II Faza II Faza Razem
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 Arista Kufel Artur WKJ Lublin SJ Krupiec 0 45,48 0 22,84 0 120 PLN
2 Roka Cigan Jan Słowacja 0 50,17 0 23,89 0 80 PLN
5 Remember KG Plewa Tomasz KJ Leśna Wola 0 52,61 0 26,34 0 50 PLN
8 Bergil Cebulak Aleksandra Klub Sportowy Stangret 0 47,24 0 27,24 0
9 Enrico Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola 0 52,56 0 28,78 0
11 Helia van de Heihoek Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola 0 51,80 0 28,96 0
13 Donatello Uchwat Sławomir JKS "Pogórze" 1 56,03 0 29,38 1
15 Comienzo Nowak Grzegorz FKJK Zatoka 1 55,42 0 31,86 1
18 Idrys Szewczyk Maciej WKJ Lublin SJ Kapriola Choiny 0 51,25 4 24,44 4
19 Erato Szlachta Sławomir KJ Equistro 0 49,16 4 24,74 4
20 Be Tender Lazorikova Barbara Jozef Bechera SHR 4 43,96 0 25,74 4
22 Lermont Kosecka Katarina 4 46,65 0 26,70 4
23 Ares Medygrał Zuzanna (J.1998) Leśna Wola 4 48,13 0 28,03 4
24 Chapeau Bas Uchwat Katarzyna JKS "Pogórze" 4 52,05 0 29,72 4
25 Connery Szlachta Sławomir KJ Equistro 4 52,61 0 32,28 4
27 Elmin Nowak Grzegorz FKJK Zatoka 5 55,54 0 31,66 5
28 Caspian P Zelek Tomasz FKJK Zatoka 5 56,27 0 31,98 5
29 Dayton Zelek Tomasz FKJK Zatoka 5 55,43 0 33,69 5
30 Hanterka Piotrowska Maja KJ Equistro 6 61,29 0 28,32 6
31 Celt Stasiuk Karol WKJ Lublin SK Krupiec 4 45,83 4 26,83 8
32 Attachant Drozd Beniamin (J.1998) Leśna Wola 0 50,23 8 28,80 8
33 Costello Uchwat Robert JKS "Pogórze" 8 69,71 0 29,50 8
35 Corlands Blue Drozd Beniamin (J.1998) Leśna Wola 11 63,51 0 28,35 11
36 Cadja Uchwat Sławomir JKS "Pogórze" 4 51,36 8 26,32 12
37 Kasablanka Płatek Rafał Kielecki Klub Jeździecki 8 44,84 4 27,76 12
38 Enjoy Pelc Milena KJ "LEŚNA WOLA" 6 62,46 12 47,34 18
17 Arcan Cigan Jan Słowacja 0 46,71 4 23,00
3 Amaretto Kut Łukasz UKJ Lalin 0 49,18 0 25,22
4 Always Forever Zelek Tomasz FKJK Zatoka 0 46,40 0 25,92
21 Ramon Gunia Alicja (J.1998) KJ Equistro 0 49,97 4 25,94
6 Ronceval B Tarabova Lucia Slavia UWLF Kosice 0 51,69 0 26,82
7 Asterix Palmowska Natalia KJ Palmowski 0 47,68 0 27,11
10 Jastine Kufel Artur WKJ Lublin SJ Krupiec 0 49,71 0 28,89
34 Caverano hippica Szlachta Sławomir KJ Equistro 0 49,15 8 29,95
12 Giorgio W Uchwat Robert JKS "Pogórze" 0 51,36 0 30,97
14 Contretoss Nowak Grzegorz FKJK Zatoka 1 55,47 0 31,50
16 Darco J Kut Bartosz UKJ Lalin 1 58,05 0 33,45
26 Voltaccia Uchwat Sławomir JKS "Pogórze" 0 50,50 4 34,14
39 Centro -Chem uria Stachyra Natalia WKJ Lublin SJ Kapriola Choiny 4 46,51 REZ
40 Chat Andrejko Henrich Jozef Bechera - SHR 16 48,46 REZ
Alanda Szlachta Sławomir KJ Equistro ELI


5 - L1 - towarzyski zwykły z rozgrywką art.238.2.2 (10-04-2015)
Rozgrywka Rozgrywka
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 Porto R Musiał Kamil (J.1999) JKS Pogórze 0 78,95 0 30,24
2 Juana Taracha Kalina (J.1997) WKJ Lublin 0 72,54 0 30,76
3 Forever Musiał Kamil (J.1999) JKS Pogórze 0 77,75 0 32,81
4 Eksajtert Marta Michał UKS Ostoja 0 75,81 4 28,09
5 Bacchus Czelej Magdalena 0 78,16 17 60,63
6 Lisy Kollar Danel Parkur Team Kosice 4 75,30
7 Union Kolano Anna JKS Pogórze 4 77,12
8 Chafir Kieljan - Mączka Katarzyna JKS Pogórze 4 83,05
9 Seigon Olejarska Sonia 4 84,81
10 Camillo Song Rudzka Paulina Stangret Kielce 8 70,86
11 Tiptoi Florek "GLEBA" Maciej niezrzeszony 8 102,24
12 Coco Chanel Juhasowa Simona Parkur Team BV Kosice 12 80,47
13 Earl Mączka Maciej KJ Szary Michałowice 21 122,47
Damascenka Owsiak Wiktoria JKS Pogórze REZ


6 - C - zwykły art. 238.2.1 (10-04-2015)

Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Giorgio W Uchwat Robert JKS "Pogórze" 0 75,04 150 PLN
2 Hanterka Szlachta Sławomir KJ Equistro 0 76,44 100 PLN
3 Apart Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola 0 77,18 50 PLN
4 Always Forever Zelek Tomasz FKJK Zatoka 0 77,74
5 Donatello Uchwat Sławomir JKS "Pogórze" 0 79,78
6 Darco J Kut Bartosz UKJ Lalin 1 86,81
7 Arcan Cigan Jan Słowacja 4 70,17
8 Erato Szlachta Sławomir KJ Equistro 4 72,06
9 Costello Uchwat Robert JKS "Pogórze" 4 80,39
10 Dayton Zelek Tomasz FKJK Zatoka 4 81,95
11 Contretoss Nowak Grzegorz FKJK Zatoka 4 87,03
12 Pierot Pomiankowska Joanna KJ "Stangret" Kielce 5 86,50
13 Aktyw Kut Bartosz UKJ Lalin 8 73,26
14 Jastine Kufel Artur WKJ Lublin SJ Krupiec 8 77,66
15 Remember KG Plewa Tomasz KJ Leśna Wola 8 82,03
16 Ronceval B Tarabova Lucia Slavia UWLF Kosice 8 82,42
17 Elmin Nowak Grzegorz FKJK Zatoka 14 87,67
Amaretto Kut Łukasz UKJ Lalin ELI

 

. - HUBERTUS 2.0.0.9 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com






UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466



GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki