UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>

listy sobota

Międzynarodowe Zawody w skokach przez przeszkody
Glinik Zaborowski, 10-12.04-2015

LISTY STARTOWE


T3 - LL - towarzyski , zwykły art. 238.2.1 (11-04-2015)
L.p. Nazwa konia Zawodnik Klub
1 Banquise Pomiankowska Joanna KJ "Stangret" Kielce
2 Grand Beau Uchwat Sławomir JKS "Pogórze"
3 Banquise Pomiankowska Joanna KJ "Stangret" Kielce
4 Grand Beau Uchwat Sławomir JKS "Pogórze"
5 Ajaime Futera Agnieszka
6 Irtysz Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin SJ Zawieprzyce


T4 - LL - towarzyski , zwykły art. 238.2.1 (11-04-2015)
L.p. Nazwa konia Zawodnik Klub
1 Armon Juan Runakova Sarah Parkur Team B.V Kosice
2 Silwer Szlachta Sławomir KJ Equistro
3 Armon Juan Runakova Sarah Parkur Team B.V Kosice
4 Silwer Szlachta Sławomir KJ Equistro
5 Soraya Bialon Weronika JKS Pogórze
6 Ajaime Futera Agnieszka
7 Soraya Bialon Weronika JKS Pogórze
8 Antonio Uchwat Robert JKS "Pogórze"
9 Ajaime Futera Agnieszka
10 Antonio Uchwat Robert JKS "Pogórze"
11 Boston Pomiankowska Joanna KJ "Stangret" Kielce
12 Valentine Cebulak Magdalena (J.1997) niezrzeszona
13 Boston Pomiankowska Joanna KJ "Stangret" Kielce
14 Glitter Uchwat Sławomir JKS "Pogórze"
15 Casiliano boy Sowińska Malwina KJK Szary Michałowice
16 Glitter Uchwat Sławomir JKS "Pogórze"
17 Casiliano boy Sowińska Malwina KJK Szary Michałowice
18 Irtysz Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin SJ Zawieprzyce


7 - L - dokładności bez rozgrywki, art.238.1.1 (11-04-2015)
L.p. Nazwa konia Zawodnik Klub
1 Lisy Kollar Danel Parkur Team Kosice
2 Bacchus Czelej Magdalena
3 Juana Taracha Kalina (J.1997) WKJ Lublin
4 Coco Chanel Juhasowa Simona Parkur Team BV Kosice
5 Union Kolano Anna JKS Pogórze
6 Coco Chanel Juhasowa Simona Parkur Team BV Kosice
7 Seigon Olejarska Sonia
8 Feline Cebulak Aleksandra Klub Sportowy Stangret
9 Seigon Olejarska Sonia
10 Chafir Kieljan - Mączka Katarzyna JKS Pogórze
11 Hybris Osińska Katarzyna WKJ Lublin SJ Krupiec
12 Chafir Kieljan - Mączka Katarzyna JKS Pogórze
13 Porto R Musiał Kamil (J.1999) JKS Pogórze
14 Damascenka Owsiak Wiktoria JKS Pogórze
15 Porto R Musiał Kamil (J.1999) JKS Pogórze
16 Damascenka Owsiak Wiktoria JKS Pogórze
17 Chan Uchwat Robert JKS "Pogórze"
18 Cassis Imperial Piwowarska Daria Klub Sportowy Stangret
19 Chan Uchwat Robert JKS "Pogórze"
20 J'T Adore Von De Zuidhoek Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
21 Elle Quidam Płatek Justyna Kielecki Klub Jeździecki
22 Camillo Song Rudzka Paulina Stangret Kielce
23 Balou du Chateu Kut Łukasz UKJ Lalin
24 Armon Juan Runakova Sarah Parkur Team B.V Kosice
25 Balou du Chateu Kut Łukasz UKJ Lalin
26 Baby Love Dyga Jagoda (J.1998) KJ Leśna Wola
27 Negro Uchwat Katarzyna JKS "Pogórze"
28 Q7 Uchwat Sławomir JKS "Pogórze"
29 Negro Uchwat Katarzyna JKS "Pogórze"
30 Q7 Uchwat Sławomir JKS "Pogórze"
31 Wiki Walas - Każmierczak Ewa KJ Leśna Wola
32 Lisy Kollar Danel Parkur Team Kosice
33 Wiki Walas - Każmierczak Ewa KJ Leśna Wola


8 - P - zwykły art. 238.2.1 (11-04-2015)
L.p. Nazwa konia Zawodnik Klub
1 Amcona Cigan Jan Słowacja
2 J'T Adore Von De Zuidhoek Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
3 D-Zoltan Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola
4 Cassal Uchwat Sławomir JKS "Pogórze"
5 Camillo Song Rudzka Paulina Stangret Kielce
6 Elle Quidam Płatek Justyna Kielecki Klub Jeździecki
7 Hybris Osińska Katarzyna WKJ Lublin SJ Krupiec
8 Feline Cebulak Aleksandra Klub Sportowy Stangret
9 Union Kolano Anna JKS Pogórze
10 Juana Taracha Kalina (J.1997) WKJ Lublin
11 Bacchus Czelej Magdalena
12 Chat Andrejko Henrich Jozef Bechera - SHR
13 Be Tender Lazorikova Barbara Jozef Bechera SHR
13 Kzoom van Wittenoer Cigan Jan Słowacja
15 Corlands Blue Drozd Beniamin (J.1998) Leśna Wola
16 Alabaster Kufel Artur WKJ Lublin SJ Krupiec
17 Earl Palmowska Natalia KJ Palmowski
18 Kasablanka Płatek Rafał Kielecki Klub Jeździecki
19 Celt Stasiuk Karol WKJ Lublin SK Krupiec
20 Connery Szlachta Sławomir KJ Equistro
21 Bruksela Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin SJ Zawieprzyce
22 Idrys Szewczyk Maciej WKJ Lublin SJ Kapriola Choiny
23 Centro -Chem uria Stachyra Natalia WKJ Lublin SJ Kapriola Choiny
24 Loretta Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
25 Hamilton F Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola
26 Cosmic Love Uchwat Sławomir JKS "Pogórze"
27 Stressmen Cigan Jan Słowacja


9 - N - zwykły art. 238.2.1 (11-04-2015)
L.p. Nazwa konia Zawodnik Klub
1 Cassal Uchwat Sławomir JKS "Pogórze"
2 Hamilton F Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola
3 Bruksela Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin SJ Zawieprzyce
4 Connery Szlachta Sławomir KJ Equistro
5 Corlands Blue Drozd Beniamin (J.1998) Leśna Wola
6 Arista Kufel Artur WKJ Lublin SJ Krupiec
7 Elmin Nowak Grzegorz FKJK Zatoka
8 Always Forever Zelek Tomasz FKJK Zatoka
9 Loretta Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
10 Centro -Chem uria Stachyra Natalia WKJ Lublin SJ Kapriola Choiny
11 Idrys Szewczyk Maciej WKJ Lublin SJ Kapriola Choiny
12 Celt Stasiuk Karol WKJ Lublin SK Krupiec
13 Kasablanka Płatek Rafał Kielecki Klub Jeździecki
14 Be Tender Lazorikova Barbara Jozef Bechera SHR
15 Chat Andrejko Henrich Jozef Bechera - SHR
16 Donatello Uchwat Sławomir JKS "Pogórze"
17 Ronceval B Tarabova Lucia Slavia UWLF Kosice
18 Ramon Gunia Alicja (J.1998) KJ Equistro
19 Roka Cigan Jan Słowacja
20 Narcottin Uchwat Katarzyna JKS "Pogórze"
21 Costello Uchwat Robert JKS "Pogórze"
22 Enjoy Pelc Milena KJ "LEŚNA WOLA"
23 D-Zoltan Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola
24 Ulisses Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin SJ Zawieprzyce
25 Erato Szlachta Sławomir KJ Equistro
26 Attachant Drozd Beniamin (J.1998) Leśna Wola
27 Jastine Kufel Artur WKJ Lublin SJ Krupiec
28 Contretoss Nowak Grzegorz FKJK Zatoka
29 Dayton Zelek Tomasz FKJK Zatoka
30 Voltaccia Uchwat Sławomir JKS "Pogórze"


11 - C - zwykły art. 238.2.1 (11-04-2015)
L.p. Nazwa konia Zawodnik Klub
1 Elmin Nowak Grzegorz FKJK Zatoka
2 Always Forever Zelek Tomasz FKJK Zatoka
3 Ronceval B Tarabova Lucia Slavia UWLF Kosice
4 Ramon Gunia Alicja (J.1998) KJ Equistro
5 Jastine Kufel Artur WKJ Lublin SJ Krupiec
6 Remember KG Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
7 Erato Szlachta Sławomir KJ Equistro
8 Costello Uchwat Robert JKS "Pogórze"
9 Donatello Uchwat Sławomir JKS "Pogórze"
10 Ulisses Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin SJ Zawieprzyce
11 Darco J Kut Bartosz UKJ Lalin
12 Contretoss Nowak Grzegorz FKJK Zatoka
13 Dayton Zelek Tomasz FKJK Zatoka






UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466



GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki