UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2015-04-11

PLAN NIEDZIELA

Plan Niedziela

Godzina 9:00
T5 - LL - towarzyski zwykły art.238.2.1

Godzina 9:20
T6 - LL - towarzyski zwykły art.238.2.1

Godzina 10:15
12 - L - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1

Godzina 12:30
13 - P - zwykły art. 238.2.1

Godzina 14:00
14 - N - zwykły art. 238.2.1

Godzina 16:00
15 - C - zwykły z rogrywką art. 238.2.2

 

Listy Niedziela

Godzina 9:00
T5 - LL - towarzyski zwykły art.238.2.1 (12-04-2015)
L.p. Nazwa konia Zawodnik Klub
1 Epika Romanowska Maria JKS Pogórze
2 Ajaime Futera (J) Agnieszka JKS Pogórze
3 Epika Romanowska Maria JKS Pogórze

Godzina 9:20
T6 - LL - towarzyski zwykły art.238.2.1 (12-04-2015)
L.p. Nazwa konia Zawodnik Klub
1 Soraya Bialon Weronika JKS Pogórze
2 Ajaime Futera (J) Agnieszka JKS Pogórze
3 Soraya Bialon Weronika JKS Pogórze
4 Ajaime Futera (J) Agnieszka JKS Pogórze
5 Antonio Uchwat Robert JKS "Pogórze"
6 Glitter Uchwat Sławomir JKS "Pogórze"
7 Antonio Uchwat Robert JKS "Pogórze"
8 Glitter Uchwat Sławomir JKS "Pogórze"
9 Irtysz Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin SJ Zawieprzyce
10 Amigo Szrajer Oskar Kielecki Klub Jeździecki
11 Irtysz Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin SJ Zawieprzyce

Godzina 10:15
12 - L - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (12-04-2015)
L.p. Nazwa konia Zawodnik Klub
1 Lisy Kollar Danel Parkur Team Kosice
2 Coco Chanel Juhasowa Simona Parkur Team BV Kosice
3 Lisy Kollar Danel Parkur Team Kosice
4 Porto R Musiał Kamil (J.1999) JKS Pogórze
5 Damascenka Owsiak Wiktoria JKS Pogórze
6 Porto R Musiał Kamil (J.1999) JKS Pogórze
7 Damascenka Owsiak Wiktoria JKS Pogórze
8 Chafir Kieljan - Mączka Katarzyna JKS Pogórze
9 Baby Love Dyga Jagoda (J.1998) KJ Leśna Wola
10 Chafir Kieljan - Mączka Katarzyna JKS Pogórze
11 Baby Love Dyga Jagoda (J.1998) KJ Leśna Wola
12 Seigon Olejarska Sonia
13 Cassis Imperial Piwowarska Daria Klub Sportowy Stangret
14 Seigon Olejarska Sonia
15 Cassis Imperial Piwowarska Daria Klub Sportowy Stangret
16 Chan Uchwat Robert JKS "Pogórze"
17 Q7 Uchwat Sławomir JKS "Pogórze"
18 Chan Uchwat Robert JKS "Pogórze"
19 Q7 Uchwat Sławomir JKS "Pogórze"
20 Silwer Szlachta Sławomir KJ Equistro
21 Armon Juan Runakova Sarah Parkur Team B.V Kosice
22 Silwer Szlachta Sławomir KJ Equistro
23 Camillo Song Rudzka Paulina Stangret Kielce
24 Eksajter Marta Michał UKS Ostoja
25 Elle Quidam Płatek Justyna Kielecki Klub Jeździecki
26 J'T Adore Von De Zuidhoek Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
27 Balou du Chateu Kut Łukasz UKJ Lalin
28 Wiki Walas - Kaźmierczak Ewa KJ Leśna Wola
29 Amigo Szrajer Oskar Kielecki Klub Jeździecki
30 Feline Cebulak Aleksandra Klub Sportowy Stangret
31 Bizet Klęsk Andżelika (J.1997) UKJ Lalin
32 Valentine Cebulak Magdalena (J.1997) Klub Sportowy Stangret
33 Forever Musiał Kamil (J.1999) JKS Pogórze
34 Coco Chanel Juhasowa Simona Parkur Team BV Kosice
35 Forever Musiał Kamil (J.1999) JKS Pogórze
36 Alanda Cieślak Klaudia BPK

Godzina 12:30
13 - P - zwykły art. 238.2.1 (12-04-2015)
L.p. Nazwa konia Zawodnik Klub
1 Chat Andrejko Henrich Jozef Bechera - SHR
2 Stressmen Cigan Jan Słowacja
3 Hamilton F Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola
4 Union Kolano Anna JKS Pogórze
5 Cassal Uchwat Sławomir JKS "Pogórze"
6 Be Tender Lazorikova Barbara Jozef Bechera SHR
7 Alanda Cieślak Klaudia BPK
8 Bizet Klęsk Andżelika (J.1997) UKJ Lalin
9 Feline Cebulak Aleksandra Klub Sportowy Stangret
10 Wiki Walas - Kaźmierczak Ewa KJ Leśna Wola
11 J'T Adore Von De Zuidhoek Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
12 Elle Quidam Płatek Justyna Kielecki Klub Jeździecki
13 Eksajter Marta Michał UKS Ostoja
14 Camillo Song Rudzka Paulina Stangret Kielce
15 Armon Juan Runakova Sarah Parkur Team B.V Kosice
16 Kalut Gulasova Tereza
17 Kzoom van Wittenoer Cigan Jan Słowacja
18 Avalon 3 Andrejko Henrich Jozef Bechera - SHR
19 Ares Medygrał Zuzanna (J.1998) Leśna Wola
20 Comienzo Nowak Grzegorz FKJK Zatoka
21 Hybris Osińska Katarzyna WKJ Lublin SJ Krupiec
22 Earl Palmowska Natalia KJ Palmowski
23 Enjoy Pelc Milena KJ "LEŚNA WOLA"
24 Hanterka Piotrowska Maja KJ Equistro
25 Kasablanka Płatek Rafał Kielecki Klub Jeździecki
26 Elwica DN Pomiankowska Joanna KJ "Stangret" Kielce
27 Caspian P Zelek Tomasz FKJK Zatoka
28 Helia van de Heihoek Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola
29 Union Kolano Anna JKS Pogórze
30 Caverano hippica Szlachta Sławomir KJ Equistro
31 Cosmic Love Uchwat Sławomir JKS "Pogórze"
32 Amcona Cigan Jan Słowacja

Godzina 14:00
14 - N - zwykły art. 238.2.1 (12-04-2015)
L.p. Nazwa konia Zawodnik Klub
1 Connery Szlachta Sławomir KJ Equistro
2 Helia van de Heihoek Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola
3 Comienzo Nowak Grzegorz FKJK Zatoka
4 Caspian P Zelek Tomasz FKJK Zatoka
5 Attachant Drozd Beniamin (J.1998) Leśna Wola
6 Cadja Uchwat Sławomir JKS "Pogórze"
7 Kasablanka Płatek Rafał Kielecki Klub Jeździecki
8 Hanterka Piotrowska Maja KJ Equistro
9 Enjoy Pelc Milena KJ "LEŚNA WOLA"
10 Ares Medygrał Zuzanna (J.1998) Leśna Wola
11 Jolly Cebulak Agnieszka (JM.2000) Klub Sportowy Stangret
12 Roka Cigan Jan Słowacja
13 Ramon Gunia Alicja (J.1998) KJ Equistro
14 Lermont Kosecka Katarina
15 Erato Szlachta Sławomir KJ Equistro
16 Arista Kufel Artur WKJ Lublin SJ Krupiec
17 Hamilton F Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola
18 Contretoss Nowak Grzegorz FKJK Zatoka
19 Darco J Kut Bartosz UKJ Lalin
20 Amaretto Kut Łukasz UKJ Lalin
21 Loretta Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
22 Centro -Chem uria Stachyra Natalia WKJ Lublin SJ Kapriola Choiny
23 Celt Stasiuk Karol WKJ Lublin SK Krupiec
24 Idrys Szewczyk Maciej WKJ Lublin SJ Kapriola Choiny
25 Bruksela Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin SJ Zawieprzyce
26 Dayton Zelek Tomasz FKJK Zatoka
27 Corlands Blue Drozd Beniamin (J.1998) Leśna Wola
28 Voltaccia Uchwat Sławomir JKS "Pogórze"
29 D-Zoltan Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola
30 Elmina Nowak Grzegorz FKJK Zatoka
31 Quintera Szlachta Sławomir KJ Equistro

Godzina 16:00
15 - C - zwykły z rogrywką art. 238.2.2 (12-04-2015)
L.p. Nazwa konia Zawodnik Klub
1 Quintera Szlachta Sławomir KJ Equistro
2 Elmina Nowak Grzegorz FKJK Zatoka
3 Chapeau Bas Uchwat Sławomir JKS "Pogórze"
4 Costello Uchwat Robert JKS "Pogórze"
5 Dayton Zelek Tomasz FKJK Zatoka
6 Darco J Kut Bartosz UKJ Lalin
7 Dutch Cinda Alda Z Cebulak Aleksandra Klub Sportowy Stangret
8 Arcan Cigan Jan Słowacja
9 Woody Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola
10 Jastine Kufel Artur WKJ Lublin SJ Krupiec
11 Pierot Pomiankowska Joanna KJ "Stangret" Kielce
12 Ronceval B Tarabova Lucia Slavia UWLF Kosice
13 Ulisses Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin SJ Zawieprzyce
14 Erato Szlachta Sławomir KJ Equistro
15 Contretoss Nowak Grzegorz FKJK Zatoka
16 Donatello Uchwat Sławomir JKS "Pogórze"
17 Giorgio W Uchwat Robert JKS "Pogórze"
18 Always Forever Zelek Tomasz FKJK Zatoka
19 Aktyw Kut Bartosz UKJ Lalin






UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466



GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki