UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2015-04-12

CSN 10-12 kwietnia 2015

Zakończyły się pierwsze tegoroczne zawody rozgrywane na otwartym polskim hipodromie. Organizator Jeździecki Klub Sportowy „Pogórze” gościł zawodników z pięciu województw oraz ze Słowacji na 100 koniach.  Podczas trzydniowych zmagań rozegrano kilkanaście konkursów, w tym trzy specjalne.

W piątek najciekawszym punktem zawodów był konkurs Grand Prix Amatorów o nagrody Dworu Maria Antonina. Na najwyższym stopniu podium stanął reprezentant gospodarzy Kamil Musiał, który dosiadał konia Forever. Na swoim drugim koniu Porto R zajął miejsce trezcie. Na miejsu drugim rywalizację zakończyła Kalina Taracha, która po przerwie powraca do rywalizacji sportowej ze swoim podstawowym koniu Juana.

 

 

W sobotę siedem drużyn  rywalizowało w konkursie zespołowym. Drużyny skaładały się z zawodników o różnym poziomie zaawansowania od klasy L do C. Zwyciężyła drużyna „Subi Dubi Uchwat Team” w składzie: Maciej „Gleba” Florek, Sławomir Uchwat, Katarzyna Uchwat i Natalia Palmowska. Oni pokonali dwa nawroty konkursu tylko z jednym błędem i z wynikiem 4 punkty karne odebrali główną nagrodę od sponsora tego konkursu – kompletną przeszkodę od firmy „Gala”

 

 

 

W niedzielne popołudnie najważniejszy konkurs Grand Prix rozgrywany był ku pamięci prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Przy komplecie widowni i wspaniałej oprawie do konkursu przystąpiło 16 par. Do rozgrywki awansowało trzy pary. Jako pierwszy na parkur wjechał Sławomir Szlachta na Quinterze. Zaryzykował bardzo szybka i krótką jazdę którą przypłacił jednym błędem. Drugi na parkurze pojawił się reprezentant gospodarzy Robert Uchwat na Giorgio W. On również nie ustrzegł się musiał zadowolić się miejscem rzeciem. Jako ostatni na parkur wjechał Tomasz Zelek na Always Forever. Pojechał spokojnie i bezbłędnie i ostatecznie wygrał konkurs memoriałowy.

 

WYNIKI ZAWODÓW

 

CAŁE TUTAJ

 

DRUŻYNOWY TUTAJ


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki