UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2015-04-24

Zawody w skokach przez przeszkody

WYNIKI LIVE

DZIĘKI "HUBERTUS" TUTAJ


Zawody regionalne w skokach przez przeszkody
Glinik Zaborowski, 25-26-04-2015
plan niedziela +/- 15 minut
       
godzina rozpoczęcia 09:00
T3 - LL - towarzyski zwykły 60cm.238.2.1 (26-04-2015)
       
     
  godzina rozpoczęcia 09:30  
T4 - LL - towarzyski zwykły 80cm.238.2.1 (26-04-2015)
       
       
  godzina rozpoczęcia 10:30  
7 - L - zwykły, 100 cm. 238.2.1 (26-04-2015)
       
  godzina rozpoczęcia 11:30  
8 - L1 - Grand Prix Amatorów o puchar i nagrody Dworu Maria Antonina art 238.2.2 (26-04-2015)
       
  godzina rozpoczęcia 13:00  
9 - P - zwykły, 110cm. art 238.2.1 (26-04-2015)
       
  godzina rozpoczęcia 14:30  
10 - N - zwykły, 120 cm. art 238.2.1 (26-04-2015)
       
       
  godzina rozpoczęcia 15:30  
11 - C1 - zwykły, 135cm. art 238.2.2 (26-04-2015)
       
     

 

T3 - LL - 238.2.1 (2015-04-26)
L.p. Nazwa konia Zawodnik Klub
1 Bonita Caunerova Erika
2 ShirleyLe Fay S Hornakova Karina
3 Bonita Caunerova Erika
4 Sarmata II Kut Bartosz UKJ Lalin
5 Elvie Majherova Bibiana
6 Grand Beau Palmowska Natalia KJ Palmowski
7 Elvie Majherova Bibiana
8 Grand Beau Palmowska Natalia KJ Palmowski


T4 - LL - 238.2.1 (2015-04-26)
L.p. Nazwa konia Zawodnik Klub
1 Bonita Caunerova Erika
2 ShirleyLe Fay S Hornakova Karina
3 Bonita Caunerova Erika
4 Sarmata II Kut Bartosz UKJ Lalin
5 Balou du Chateu Kut Łukasz UKJ Lalin
6 Sarmata II Kut Bartosz UKJ Lalin
7 Aria Kut Łukasz UKJ Lalin
8 Elvie Majherova Bibiana
9 Aria Kut Łukasz UKJ Lalin
10 Elvie Majherova Bibiana
11 Cherubin Novotny Jan JK Novotny
12 Antonio Uchwat Robert JKS "Pogórze"
13 Golden King Wołkanowska Aleksandra Lalin
14 Antonio Uchwat Robert JKS "Pogórze"
15 Soraya Zając Aleksandra JKS "Pogórze"
16 Meksyk Zajdel Oliwia UKJ Lalin
17 Soraya Zając Aleksandra JKS "Pogórze"
18 Meksyk Zajdel Oliwia UKJ Lalin


7 - L - 238.2.1 (2015-04-26)
L.p. Nazwa konia Zawodnik Klub
2 Cherubin Novotny Jan JK Novotny
2 Lapis Czerska Aleksandra
3 Q7 Palmowska Natalia KJ Palmowski
4 Mico Penar Wiktoria UKJ Lalin
5 Q7 Palmowska Natalia KJ Palmowski
6 Damascenka Owsiak Wiktoria (JM.2001) JKS Pogórze
7 Constance Hankova Klaudia
8 Eksajter Marta Michał UKS Ostoja
9 Constance Hankova Klaudia
10 Magnus Czerska Aleksandra


8 - L1 - Grand Prix Amatorów o puchar i nagrody Dworu Maria Antonina art 238.2.2 (2015-04-26)
L.p. Nazwa konia Zawodnik Klub
1 Forever Musiał Kamil (J.1999) JKS Pogórze
2 Magnus Czerska Aleksandra
3 Constance Hankova Klaudia
4 Damascenka Owsiak Wiktoria (JM.2001) JKS Pogórze
5 Mico Penar Wiktoria UKJ Lalin
6 Eksajter Marta Michał UKS Ostoja
7 Carmen du Rouet Gunia Alicja (J.1998) KJ Equistro
8 Union Kolano Anna JKS Pogórze
9 Esprit Smandra Matus niezrzeszony
10 Capital S Szostak Stefan
11 Capitta Wajda Edyta (J.1997) UKJ Fort
12 Dumka Wajda Małgorzata UKJ Fort
13 Golden King Wołkanowska Aleksandra Lalin
14 Porto R Musiał Kamil (J.1999) JKS Pogórze
15 Lapis Czerska Aleksandra


9 - P - zwykły art 238.2.1 (2015-04-26)
L.p. Nazwa konia Zawodnik Klub
1 Porto R Musiał Kamil (J.1999) JKS Pogórze
2 Grand Ball Kut Łukasz UKJ Lalin
3 Voltaccia Palmowska Natalia KJ Palmowski
4 Keen on pleasure Polska Ewelina WKJ Lublin SJ Wieża Dominów
5 Arkadia "S" Sibal Michal Slovak Jumping Academy
6 Dumka Wajda Małgorzata UKJ Fort
7 Capitta Wajda Edyta (J.1997) UKJ Fort
8 Esprit Smandra Matus niezrzeszony
9 Union Kolano Anna JKS Pogórze
10 Carmen du Rouet Gunia Alicja (J.1998) KJ Equistro
11 Alabaster Kufel Artur WKJ Lublin SJ Krupiec
12 Gambler Macejko Radoslav SJA Presov
13 Seigon Mazur Sylwia (J.1997) UKJ Lalin
14 Valmont Feivel Novotny Jan JK Novotny
15 Hybris Osińska Katarzyna WKJ Lublin SJ Krupiec
16 Cadeau du Destine Piętka Dagmara KJK Szary Michałowice
17 Celt Stasiuk Karol WKJ Lublin SK Krupiec
18 Roma Zeliszewska Paulina
19 Forever Musiał Kamil (J.1999) JKS Pogórze
20 Balou du Chateu Kut Łukasz UKJ Lalin
21 Earl Palmowska Natalia KJ Palmowski
22 Czar Polska Ewelina WKJ Lublin SJ Wieża Dominów
23 Montego Sky "S" Sibal Michal Slovak Jumping Academy


10 - N - zwykły art 238.2.1 (2015-04-26)
L.p. Nazwa konia Zawodnik Klub
1 Montego Sky "S" Sibal Michal Slovak Jumping Academy
2 Czar Polska Ewelina WKJ Lublin SJ Wieża Dominów
3 Asterix Palmowska Natalia KJ Palmowski
4 Arista Kufel Artur WKJ Lublin SJ Krupiec
5 Chapeau Bas Uchwat Katarzyna JKS "Pogórze"
6 Roma Zeliszewska Paulina
7 Celt Stasiuk Karol WKJ Lublin SK Krupiec
8 Cadeau du Destine Piętka Dagmara KJK Szary Michałowice
9 Valmont Feivel Novotny Jan JK Novotny
10 Seigon Mazur Sylwia (J.1997) UKJ Lalin
11 Amaretto Kut Łukasz UKJ Lalin
12 Ramon Gunia Alicja (J.1998) KJ Equistro
13 Condrad 98 Jonik Paweł
14 Arkadia "S" Sibal Michal Slovak Jumping Academy
15 Keen on pleasure Polska Ewelina WKJ Lublin SJ Wieża Dominów
16 Cassal Palmowska Natalia KJ Palmowski
17 Jastine Kufel Artur WKJ Lublin SJ Krupiec
18 Narcotin Uchwat Katarzyna JKS "Pogórze"


11 - C - zwykły art 238.2.2 (2015-04-26)
L.p. Nazwa konia Zawodnik Klub
1 Costello Uchwat Robert JKS "Pogórze"
2 Jastine Kufel Artur WKJ Lublin SJ Krupiec
3 Condrad 98 Jonik Paweł
4 Ramon Gunia Alicja (J.1998) KJ Equistro
5 Amaretto Kut Łukasz UKJ Lalin
6 Negro Uchwat Katarzyna JKS "Pogórze"
7 Giorgio W Uchwat Robert JKS "Pogórze"






UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466



GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki