UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2015-04-27

Regionalne zawody jeździeckie

W dniu wczorajszym zakończyły się , rozgruywane w naszym klubie, zawody jeździeckie. Gościliśmy zawodników z kilku województw: lubelskiego,małopolskiego, podkarpackiego oraz Słowacji.

 

Zawodnicy rywalizowali w konkursach od klasy LL do C.

 

W głównym konkursie zawodów - Grand Prix Glinika Zaborowskiego nasi zawodnicy nie dali szansy rywalom zajmując I miejsce - Robert Uchwat i Giorgio W, II - Katarzyna Uchwat i Negro. Trzecią lokatę wywalczył Paweł Jonik i Condrad 98. Tylko pierwsza dwójka pokonała parkur podstawowy bez błędów.

 

W najważniejszym konkursie dla amatorów - Grand Prix Amatorów nasi podopieczni spisali się na medal zajmując : I-Kamil Musiał i Porto R (Kamil do rozgrywki zakwalifikował dwa konie), II - Małgorzata Wajda z UKJ Fort Łuczyce. Trzeciąlokatę wywalczyła nasza zawodniczka Wiktoria Owsiak i Damascenka.

Wszystkim parom gratulujemy zaciętej rywalizacji.


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki