UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2015-05-15

Rozpoczynamy OPP!

Rozpoczynamy nowy sezon Otwartego Pucharu Podkarpacia 2015!

 

Ósma edycja rozpoczyna się już w ten weekend na terenie Jeździeckiego Klubu Sportowego „Pogórze”. Ponad 80 par zobaczymy na starcie tej ważnej imprezy o cyklicznym charakterze. Zawodnicy sami wybierają swoją kategorię. W Brązowej zobaczymy dzieci i dorosłych rozpoczynających  przygodę ze skokami przez przeszkody. W kategorii Srebrnej startują zawodnicy już bardziej doświadczeni z minimum III klasą sportową. Kategoria Złota to już zawodowcy, którzy na co dzień zajmują się tym sportem. W najwyższej i najtrudniejszej kategorii przeszkody ustawione zostaną na wysokośći 125-130cm.

Już dziś zapraszamy wszystkich na to wspaniałe wydarzenie. Konkursy kwalifikacyjne rozpoczynają się w niedzielę od godziny 13.00. Organizator imprezy zaprasza wszystkich również w sobotę, kiedy to odbywać się będą konkursy wstępne jak również bardzo ciekawy i dostarczający mnóstwo emocji konkurs Grand Prix Amatorów o nagrody Dworu Maria Antonina.  On rozpocznie się również o godzinie 13.00. Po południu rozegrany zostanie najwyższy konkurs dnia. O 17.30 wysokość przeszkód osiągnie 130 cm i zawodnicy walczyć będą o puchar Burmistrza Miasta Strzyżowa.

Zapraszamy serdecznie!

 

PLAN i LISTY TUTAJ


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki