UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2006-07-23

Zwycięstwa na zawodach!

    Miniony weekend obfitował w Polsce w imprezy jeździeckie. Niewątpliwie największą były zawody międzynarodowe CSI** w Warce.
     UchwatTeam wystawił do Warki 3 konie, które dosiadał Sławomir Uchwat. (Gundi, Orinoko W i Laurette). Konie doskonale się spisywały, czego potwierdzeniem są osiągnięte wyniki.

Najlepsze miejsca:

konkurs nr 4, klasy C - RMK
3 m. Orinoko W z wynikiem 0/0p. uległ Santiago pod Łukaszem Jończykiem i Werthel dosiadanym przez Michała Siedlaczka.

konkurs nr 5 klasy C - MR
2 m. klacz Laurette pokonując bezbłędnie parkur ustąpiła tylko o 0,3 sek klaczy Sewilla pod Dawidem Rakoczym.

konkurs nr 7 135 cm.
5 m. dla Gundi z wynikiem 0 pkt. !

konkurs nr 8 klasy C - finał RMK
1 m. dla bezkonkurencyjnego Orinoko W !!!

    Osiągniętym wynikiem Orinoko W kolejny raz udowodnił doskonałą formę i bardzo dobre wyszkolenie techniczne. Wiele beżbłędnych przejazdów Sławomira Uchwata świadczy o dużym kunszcie jeździeckim i potwierdza umiejętności, i przybliża powrót do wielkiej formy sprzed kilku lat!!!

    Robert Uchwat wraz ze swoimi podopiecznymi wyjechał na zawody regionalne koło Rzeszowa. Podopieczni  trenera
po raz kolejny bardzo dobrze się spisywali. Joanna Cebulak na koniach Animo W i Cyprys pokonywała bezbłędnie parkury od klasy L do N oraz zaliczyła wysokość 150 cm w konkursie  sześciu barier. Młodsza Aleksandra Cebulak pokonywał parkury bez zrzutek na wysokości 100cm. Prawidłowymi przejazdami popisał się Łukasz Kut (Amon i Aktyw) w klasie P i N.  Katarzyna Szaluś (Carima i Namiro), Maja Uchwat (Sancho)  oraz Tomasz Pulukiewicz (Barnabas) pokonywali bezbłędnie parkury klasy L.
    Główne konkursy klasy P i N dwufaz. padły łupem trenera - Roberta Uchwata na koniu Sancho (przejazdy bezbłędne).


Sancho pod Robertem Uchwatem w trakcie konkursu kl. N...


... i zaraz po jego zakończeniu !!!

UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki