UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2016-07-25

Lucia Borisova zwycięża w Grand Prix

Ponad 100 par rywalizowało podczas trzydniowych zawodów w naszym klubie  w dniach 22-24 lipca 2016r.

Najważniejszym konkursem pierwszego dnia był I etap Letniego Grand Prix Amatorów.

Wygrała w nim 11- letnia amazonka z Lublina Klara Kozioł na kucu Rolex 2. To nieprzypadek tak dobrego wyniku bowiem ta para pokazywała się już z dobrej strony w Mistrzostwach i Pucharach Polski zajmując odpowiednio 4 i 5 miejsce.

Relacja TVP Rzeszów z niedzielnych zmagań TUTAJ

(od 4 minuty jeździectwo)

W sobotę rozegrano IV kwalifikację Otwratego Pucharu Podkarpacia. W kategorii brązowej po zwycięstwie Slavomira Cerna ze Słowacji została liderem tej kategorii. W kategorii srebrnej po raz trzeci zwycięzył Piotr Mroczka i tym samym ma komplet 60 punktów przed finałem. W kategorii złotej zwyciężył Sławomir Uchwat. Tutaj liderem pozostaje brat Robert.

W niedzielę przy pełnych trybunach  i obceności telewizji rozegrano Grand Prix Glinika Zaborowskiego.

Do rozgrywki awansowało 3 pary. Najszybsza okazała się Lucia Borisova ze Słowacji przed Sławomirem Uchwatem i Tomaszem Zelkiem,

Gratulujemy wszystkim udanych przejazdów.

Zapraszamy na kolejne zawody już we wtorek i środę 2 do 3 sierpnia.

Do zobaczenia!!

wyniki zawodów tutaj

UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466