UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2016-09-22

VIII Memoriał HUBALA

W konkursie Grand Prix CSN w Gliniku Zaborowskim klasą dla siebie była Aleksandra Kozanecka.

W zawodach ogólnopolskich w dniach 23-25 wrzeęsnia wzięło udział ponad 140 par z 6 województw oraz ze Słowacji. Zawody rozgrywane były pod patronatem Honorowym Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla a partnerem Memoriału jest Urząd Województwa Podkarpackiego. 

W VIII Memoriale Majora Hubala wystartowało 14 par. Po pierwszym parkurze czyste konto zachowywało 6 i było wiadomo, że mimo że drugi nawrót miał 10 uczestników, to między czystymi toczyć się będzie walka o zwycięstwo. W doskonałej dyspozycji był dziś Aleksandra Kozanecka. Najpierw objęła prowadzenie na Calero Z. Wyprzedził ją Michał Kaźmierczak na Helia Van De Heihoek. Mając drugiego konia Suedwinds Amanda, Kozanecka, jadąc ostatnia, nie dała szans rywalom.


Warto wspomnieć też czwartego na mecie Michała Tyszko. O na Surrimo wykonał w perfekcyjny sposób najciaśniejsze zakręty, które musiały dać zwycięstwo, jednak po jednym skoku stracił równowagę i walcząc o pozostanie w siodle, zgubił kilka sekund.

Finał średniej rundy po fantastycznej jeździe w rozgrywce wygrał Krzysztof Wójcik na Ardito W. Drugi był Albert Ornat na Camillo Son, a trzeci Michał Kaźmierczak na Chica.

 

 więcej na instagramie #memorialhubala

oraz na FB

 

wyniki  z zawodów TUTAJ


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki