UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2017-02-27

Za cztery tygodnie WIOSNA

Sezon 2017 w JKS Pogórze

W tym sezonie Jeździecki Klub Sportowy przygotował szereg imprez jeździeckich w skokach przez przeszkody.

Urozmaicenie rywalizacji na każdym poziomie zaawansowania pozwala na rozwój pary jeździec -koń. Na zawodników czeka doskonale przygotowany klub, niezależnie od warunków atmosferycznych. Do dyspozycji gości w oddajemy hotel „Dwór Maria Antonina” wraz z restauracją, zadaszone altany z barami szybkiej obsługi, trybunę VIP z darmową kawą i herbatą, zadaszone trybuny, mobilną kawę. Jednym słowem znajdą Państwo poza trudami zawodów czas na relaks i odpoczynek. Wszędzie można dojść „suchą nogą”. Bezpieczne stajnie dla 80 koni z utwardzonym podłożem, oświetlone parkingi, lonżownik. Stan podłoża już od kilku lat potwierdza, że sprawdza się ono w każdych warunkach pogodowych. To tylko niektóre atuty naszego klubu, który z roku na rok udoskonala swoją infrastrukturę. 


Poniżej szczegóły poszczególnych imprez „X Otwartego Pucharu Podkarpacia”, „IX Memoriał Majora Henryka Dobrzańskiego Hubala”, „III Memoriał Prezydenta Lecha Kaczyńskiego” cykl „Wiosenne Grand Prix Amatorów” i „Letnie Grand Prix Amatorów”


Zapraszamy serdecznie
Zespół UCHWAT TEAM

 

X OTWARTY PUCHAR PODKARPACIA

Rozpoczynamy tydzień przed Świętami Wielkanocnymi. Finał odbędzie się w paźedzierniku. Tak więc sezon potrwa blisko pół roku. Przez cały ten czas kibice, zawodnicy, ich sponsorzy, właściciele koni, emocjonują się walką o Otwarty Puchar Podkarpacia w trzech kategoriach. Śledzą nie tylko zmagania, ale i ciągle zmieniające się rankingi. 


Minimalna pula nagród to: 19500 zł


Terminarz:
08-09.04 I KWALIFIKACJA OPP 
10-11.06 II KWALIFIKACJA OPP 
4-5.07 III KWALIFIKACJA OPP 
08-09.08 IV KWALIFIKACJA OPP 
25-27.08 V KWALIFIKACJA OPP 
07-08.10 FINAŁ OPP

 więcej na oficjalnej stronie wydarzenia www.oppskoki.pl


„III MEMORIAŁ PREZYDENTA LECHA KACZYŃSKIEGO”

 

Zawody upamiętniające tragicznie zmarłego Prezydenta odbędzie w dniach 21-23 kwietnia. W II Memoriale zwyciężyła Agata Arendt z KJ Trachy na TBI Dusseldorf a rok wcześniej Tomasz Zelek z FKJK Zatoka na koniu Always Forever.

Po raz drugi zawody te będą miały rangę ogólnopolską a pula nagród wyniesie ponad 30.000zł. Poza konkursami regionalnymi klasy od L do N odbędzie się również runda młodych koni 5 letnich, średnia oraz duża. Przygotowaliśmy również dodatkowe widowiskowe propozycje. W piątek odbędzie się konkurs Grand Prix Amatorów.  W niedzielę najważniejszym momentem będzie konkurs memoriałowy Granbd Prix z pulą nagród 12.000 zł. 


Więcej o II Memoriale Lecha Kaczyńskiego TUTAJ

 

 

 


IX MEMORIAŁ MAJORA HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO HUBALA”


Dziewiąty już memoriał upamiętniający Majora Henryka Dobrzańskiego „Hubala” bohatera wojennego i zawodowego oficera kawalerii Wojska Polskiego. Wybitnego sportowca, reprezentanta Polski w jeździectwie, olimpijczyka, który zdobył ogółem 22 złote, 3 srebrne i 4 brązowe medale na wielu zawodach w kraju i zagranicą. W VIII memoriale zwyciężyła amazonka Aleksandra Kozanecka na Sudewinds Amanda. Klasyczny podział konkursów od klasy L do CC. 


Minimalna Pula nagród 35.000 zł

 Więcej na temat zawodów VIII memoriału TUTAJ

 

 


„WIOSENNE GRAND PRIX AMATORÓW”


Grand Prix Amatorów wraz z nowym ulepszonym regulaminem ponownie zawita na hipodromie w JKS Pogórze.

 Na podstawie trzech wyników będzie tworzony ranking. Zawodnik, który uzbiera największą ilość punktów otrzyma dodatkową nagrodę od firmy „Gala”- producenta przeszkód.

Pula nagród: 6000 zł


Terminarz:
08-9.04 I etap Wiosennego GPA 
10-11.06 II etap Wiosennego GPA
4-5.07 FINAŁ Wiosennego GPA – dodatkowe punkty dla uczestników 

 


„LETNIE GRAND PRIX AMATORÓW”

 

Edycja „Letnie Grand Prix Amatorów” pozwoli od nowa kolejnym jeźdźcom przystąpić do rywalizacji. Nie chcemy blokować rozwoju stąd aż dwie edycje podczas jednego sezonu. Jak wiemy konkursy są otwarte tylko dla zawodników z maksymalnie III klasą sportową i takich, którzy deklarują amatorstwo. Podobnie jak w edycji wiosennej, dla najlepszego z nich przygotowaliśmy dodatkową nagrodę. Na podstawie trzech wyników będzie tworzony ranking. Zawodnik, który uzbiera największą ilość punktów otrzyma dodatkową nagrodę od firmy „Gala”- producenta przeszkód.
Dodatkowym atutem tych rozgrywek jest fakt że twarzą obydwu edycji „Grand Prix Amatorów” jest znany z „You Can Dance” Maciej „Gleba” Florek, który w poprzednich latach niejednokrotnie stawał na podium. W tym roku również zaszczyci nas swoją obecnością.

Pula nagród: 6000 zł


Terminarz:
21-23.07 I etap Letniego GPA
08-09.08 II etap Letniego GPA
25-27.08 FINAŁ Letniego GPA – dodatkowe punkty dla uczestników

 

dokładny kalendarz imprez TUTAJ

więcej szczegółów o imprezach w propozycjach


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki