UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2017-05-08

Kozanecka po raz drugi w Gliniku

Wyrównana walka

 

Setne sekundy zadecydowały o ostatecznym zwycięstwie w III Memoriale Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Bardzo wysoki poziom sportowy, który nie był wcześniej spotykany w na hipodromie w Gliniku Zaborowskim. Dwunawrotowy konkurs Grand Prix zwyciężyła Aleksandra Kozanecka na Suedwinds Amanda z KJ Szumawa Bobrowiec. Ona jadąc jako ostatnia mocno zaryzykowała skok przez ostatnia przeszkodę i to przesądziło o jej wygranej. Trzy poprzednie pary pokonywały parkur bezbłędnie i w szybkim tempie stąd różnice pomiędzy pierwszym a czwartym miejscem zamknęły się w zaledwie pół sekundy.  Na miejscu drugim uplasował się zawodnik z WLKS Krakus Jarosław Koziarowski na koniu Chenet. Na podium stanęła jeszcze kuzynka Natalia Koziarowska, która dosiadała klaczy Antina. Setne sekundy przesądziły o czwartym miejscu Mateusza Tyszko, który również pokonał dwa nawroty bezbłędnie.

Warto wspomnieć również o Dominiku Słodczyku, który pierwsze dwa dni zwyciężał w konkursach dużej rundy. Niestety w samym Grand Prix zajął odległe 12 miejsce.

W pozostałych finałach zwyciężali: w średniej Aleksandra Kozanecka na powracającej do wielkiej formy Calingce oraz w małej rundzie Natalia Koziarowska na Carlo 7.

W łącznej klasyfikacji rundy młodych koni zwyciężył Hasto Nita (Zirroco Blue x Corland), którego dosiadał Tomasz Zelek.

W  piątkowym Grand Prix Amatorów na podium stanęli: Alicja Gronuś, Zuzana Novakova, Danel Kollar.

Dziękujemy za przybycie osób oficjalnych.

Minister rozwoju regionalnego Adam Hamryszczak

Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart

Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl

Prezes ANR Jerzy Borcz

Poseł na Sejm Wojciech Buczak

Poseł na Sejm Krystyna Wróblewska

 

RELACJA TVP RZESZÓW TUTAJ

 

 wyniki TUTAJ


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki