UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2017-08-24

Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego

Przełom sierpnia i września to w Polsce czas rozgrywania mistrzostw poszczególnych województw. Na Podkarpaciu po raz pierwszy organizacji mistrzostw podjął się Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze".

W czterech kategoriach wiekowych na hipodromie w Gliniku Zaborowskim rywalizowało 23 zawodników. Walka o medale najbardziej zacięta była w kategorii juniorów, gdzie musiała być przeprowadzona rozgrywka o złoty medal. Gospodarz toru Łukasz Szustorowski miał do dyspozycji wiele nowych kolorowych przeszkód od firmy GALA. Dzięki temu mógł przeprowadzić selekcje i dobrać poziom trudności do poszczególnych kategorii.

WYNIKI MISTRZOSTW TUTAJ

Podczas zawodów odbyła się również V kwalifikacja Otwartego Pucharu Podkarpacia. Znamy już nazwiska liderów poszczególnych kategorii. Są to: w kategorii złotej - Tomasz Zelek, srebrnej ex -equo Katarzyna Uchwat i Marek Duszkiewicz, w brązowej Hanna Kalashnikova.

ranking poszczególnych kategorii

BRĄZOWA

SREBRNA

ZŁOTA


W Letnim Grand Prix Amatorów w klasyfikacji końcowej zwyciężyła młoda amazonka ze Słowacji Erica Caunerova, która w nagrodę otrzymała kompletną przeszkodę od firmy GALA .

RANKING TUTAJ

 


Relacja z zawodów zrealizowana przez TVP3 oddział w Rzeszowie TUTAJ

 


Podium w poszczególnych kategoriach podczas Mistrzostw Podkarpacia przedstawiało się następująco:


Kategoria Dzieci


złoto Julia Gaweł - Nicole - BPK
srebro Martyna Lignar - Warta Ponysport - JKS Pogórze
brąz Marika Uchwat - EL Nino/ Kruszynka - JKS Pogórze

Kategoria Juniorów Młodszych


złoto Sophia Motyl - Nihet KJ Leśna Wola
srebro Oliwia Pawłucka Serenada W KJ Stubno


Kategoria Juniorów

złoto Kamil Musiał - WIena JKS Pogórze
srebro Wiktoria Penar - Grand Ball UKJ Lalin
brąz Sonia Olejarska - Nicea UKJ Lalin


Kategoria Seniorów

 


złoto Sławomir Uchwat - Q7 JKS Pogórze
srebro Bartosz Kut - ConLou UKJ Lalin
brąz Łukasz Kut - Balou du Chateu UKJ Lalin

 

Już dziś Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze" w Gliniku Zaborowskim zaprasza na IX Memoriał Hubala Henryka Dobrzańskiego. W dniach od 22-24 września przy ograniczonej ilości koni (max 80) rozegrane zostaną zawody ogólnopolskie z pulą nagród 25.000 zł.

Podczas tych zawodów rozgrany zostanie również X FINAŁ OTWARTEGO PUCHARU PODKARPACIA

Propozycje TUTAJ

 

 


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki