UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2017-12-23

Wigilijne Podsumowanie Roku 2017

22 grudnia odbyło się klubowe wigilijne spotkanie zorganizowane w dworze Maria Antonina. Na zaproszenie prezesa klubu Włodzimierza Uchwata ponad 40 osób wspólnie zjadło kolację i podzieliło się opłatkiem. Był też czas na krótkie podsumowanie osiągnięć zawodników klubu. 

Wyróżnienie za tegoroczne sukcesy otrzymali podopieczni Sławomira Uchwata:

1. Marika Uchwat (12lat) - za zwycięstwo w Otwartym Pucharze Podkarpacia w kategorii Brązowej, brązwoy medal na Mistrzostwach Okręgu Podkarpackiego Juniorów, zdobycie III klasy sportowej oraz zdobycie kwalifikacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży na kucach.

 

2. Agnieszka Futera (20l) - za zdobycie III klasy sportowej

 

3. Paulina Kołodziej(16l) - za zdobycie II klasy sportowej, udane starty na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej w finałach małej rundy.

 

4. Bibiana Kędzior (16l) - za zdobycie II klasy sportowej.

 

5. Kamil Musiał (18l) - za zdobycie złotego medalu na MOP, zdobycie II klasy sportowej, udane starty na arenie ogólnopolskiej w konkursach średniej rundy.

 

Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspaniałą zabawe przy malowaniu pociągu z napisem Uchwat Team.

Przy tej okazji wszystkim którzy nie mogli przyjechać zarząd klubu JKS Pogórze" chciałby złożyć życzenia Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2018!.

Poniżej kilka zdjęć z Wigilii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki