UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2006-08-13

ZR - Jedlanka Cup 2006. Zwycięstwo dubletem!

W miniony weekend w Jedlance (k. Lublina) odbyły się I regionalne zawody w skokach przez przeszkody. W doborowej obsadzie rywalizowali jeźdźcy w konkurach od klasy L do C. Zawody były zorganizowane z dużym rozmachem i zaangażowaniem gospodarzy imprezy. Pula nagród sięgnęla 20 000 zł.

JKS Pogórze i UchwatTeam reprezentowali Aleksandra Cebulak (konie Fanga i Cyprys) i jej trener klubowy Robert Uchwat (konie Baskil i Sancho).

Podopieczna trenera R.Uchwata  pokonała w ciągu 2 dni 6 razy parkur bez punktów karnych !
Sobota: klasa L-styl 1,5p (Fanga) i 1,5 p.(Cyprys) ustępując w klasyfikacji tylko utytułowanemu Piotrowi Piaseckiemu. Kolejny konkurs kl. P z natychmiastową rozgrywką również pokonała bezbłędnie w dwóch fazach na obydwu koniach.
W niedzielę zajęła II miejsce w konkursie klasy N z rundą zwycięzców, ustępując tylko swojemu trenerowi. Pierwszy raz w życiu pokonała rozgrywkę na wysokości 130 cm z zerowym stanem punktów karnych.

Robert Uchwat reprezentujący UchwatTeam pierwszego dnia pokonał na Sancho bezbłędnie konkurs kl.P (obie fazy 0/0p.) oraz uplasował się na V pozycji w konkursie kl. C 130cm - zwykły na koni Baskil z wynikiem 0p.
Drugiego dnia zawodów jego łupem padł konkurs kl. N 120 - z rozgrywką 130 cm (0/0p.)!
Konkurs główny zawodów - Grand Prix Jedlanka Cup 2006 wygrał Piotr Piasecki. Robert Uchwat na Baskilu zajął w nim IV lokatę.

To były bardzo udane zawody. Zawodnicy JKS Pogórze łącznie z rozgrywkami odnotowali 12 bezbłędnych przejazdów na 4 koniach.

Pożegnalny start Baskila pod Robertem Uchwatem - tu w drodze po kolejne zwycięstwo...

UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466