UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2018-02-04

Halowy Puchar Polski Łąck

W dniach 2 do 4 lutego na terenie Stada Ogierów w Łącku odbywała się 6 kwalifikacja Halowego Pucharu Polski 2017/2018.

Do tych zawodów zgłoszonych  zostało ponad 250 par. Udział w nich wzięli również reprezentanci naszego KLubu. Sławomir Uchwat z 4 końmi : Q7, Wiena, Charlie, Lindy Hop oraz BIbina Kędzior z Casiquiare.

Bardzo dobrze w zmaganiach pokazał się wałach Q7, który pokonał bezbłędnie parkur finału średniej rundy zajmując w nim 5 miejsce.

Sławomir Uchwat na klaczy Wiena zdobył również  2 miejsce na ponad 100 startujących par w konkursie otwarcia małej rundy.

Był to sprawdzian przed zbliżającym się startem podczas zawodów międzynarodowych na Cavaliadzie w Lublinie, który odbędzie się już za 10 dni.

UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466