UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2018-03-19

Halowy Puchar Stubna

W dniach 17-18 marca w zimowej atmosferze rozegrana została III edycja Halowego Pucharu Stubna.

Zawodnicy mieli do pokanania trzy konkursy w klasie LL podczas dwóch zawodów. Marika Uchwat dosiadająca wałacha El Nino prowadziła po dwóch wygranych kwalifikacjach w klasyfikacji rankingowej przed finałem. Ostatecznie po zajęciu 5 miejsca w finale stanęła na drugim stopniu podium.

Na zawodach rozgrywany były również zawody regionalne.

Bardzo dobrą formę zaprezentowała Katarzyna Uchwat na klaczy Tahira Angel zdobywając drugie miejsce w P klasie. Tomasz Zelek natomiast zwyciężył w konkursach klasy N i C na koniach Haston Nita oraz Casiquiare.