UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2018-04-25

Wójcik najlepszy w GP, pech Uchwata

Krakowianin Krzysztof Wójcik na koniu Ardito W wygrał w Grand Prix IV Memoriał im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego - czytamy w wydaniu GC Nowiny.

Wójcik pokonał Jarosława Koziarowskiego na Carintender i Krzysztofa Mazura na Cros Blue. Pecha miał przedstawiciel gospodarzy Sławomir Uchwat, kóry był dobrze przygotowany do startu ale w czwartek w stajni skaleczył się jego koń i nie mógł zaryzykować zdrowia konia.

Sławek powetował sobie udział w GP wygraną na Haston Nita w finale małej rundy oraz drugim miejscem w eliminacjach MPMK na Ibiza. Na wysokości 120 cm najelpsza była Katarzyna Uchwat na Tahira Angel a trzecia Paulina Kołodziej na Meskalina.  Na zawodach startowało blisko 100 koni. Zwycięzca GP zgarnął 5000 zł a cała pula nagród wyniosła 40000 zł.

Z bardzo dobrej strony pokazali się pozostali reprezentanci klubu JKS Pogórze: Bibiana Kędzior na Casiquiare, Kamil Musiał na LIndy Hop, Patrycja Dadał na Call Me 7, Bartłomiej Przybyś na Łotysz Top, Barabara Pierz na Jagoda.

Starty świetnie rozpoczął pięciolatek Imago dosiadany przez Roberta Uchwata (jeden z pięciu jego nowych młodych koni).

Gratulacje i życzymy kolejnych udanych startów

Zdjęcia z zawodów autorstwa Maji Uchwat na portalu TYLKOSKOKI.PL  TUTAJ

 

wideo z zawodów

 


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki