UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2006-08-29

Mistrzostwa Polski Młodych Koni 25-27 sierpień Łąck


ORINOKO W - 4 miejsce wśród koni 6-cio letnich hodowli polskiej

Gundi - v-ce championka koni 6-letnich hodowli zagranicznej

Gundi pod Sławomirem Uchwatem

Coevit pod Robertem Uchwatem.

Sumak - 4-ro letni wałach (Carbid* Sao Paulo)

    Rozegrane w Łącku Mistrzostwa Polski Młodych Koni zgromadziły, jak co roku, liczną rzeszę koniarzy. To wielkie święto sportowo- hodowlane jest podsumowaniem osiągnięć polskiej i zagranicznej hodowli koni sportowych.
    Konie rywalizują w poszczególnych kategoriach wiekowych. Konie czteroletnie - oceniane na styl (100cm), konie pięcioletnie (115cm), konie sześcioletnie (125cm) i konie siedmioletnie (135cm).   
    Sześciolatki UchwatTeam zaprezentowały doskonałą formę, o czym świadczą osiągnięte wyniki 2 i 4 miejsce! Konie czteroletnie nie zajęły, co prawda wysokich miejsc, ale zostały bardzo pozytywnie dostrzeżone przez fachowców. Są na doskonałej drodze, by już w niedługim czasie zaprezentować tak wysoki poziom wyszkolenia jak ich starsi "koledzy"!
    Ogiery Coevit i Colins zaprezentowały piękny styl skoku i doskonałą pracę zadu, co jest dobrym prognostykiem ich sukcesów w przyszłości. Wałach Sumak, bardzo duży i silny z pewnością będzie przygotowany do pokonywania dużych parkurów w kilkuletniej przyszłości.

UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki