UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2018-06-04

Marika Uchwat wygrywa w Koszycach na Słowacji

 

W sobotę 2 czerwca na Słowacji odbywały się zawody międzynarodowe "33 rocznik pucharu Koszyc".

 

Do zawodów zgłoszonych było ponad 150 par. Dla dzieci rozgrywany był konkurs o nagrodę EQUISTYLE CUP 2018 rozgrywany z trafieniem w normę czasu. Na ponad 40 starujących par najlepszą okazała się Marika Uchwat na El Nino. 

Zawody przy udziale publiczności w centrum miasta były bardzo dobrze zorganizowane a trawiasty hipodrom był profesjonalnie przygotowany. W Koszycach swoją formę przed zawodami CSI4* Poznań sprawdzał również Sławomir Uchwat na swoich podstawowych koniach Haston Nita i Q7. Obydwa konie pokazały że są w dobrej kondycji i będziemy za nich trzymać kciuki już za tydzień w startach w Wielkopolsce.

Katarzyna Uchwat i Tahira Angel po raz piewszy miały okazję startować na trawiastym hipodromie. Ta młoda obiecująca klacz zdobywała cenne doświadczenie na międzynarodowych parkurach. 

Poniżej krótka relacja fotograficzna i przejazd Sławomira Uchwata na 6-cio letnim Haston Nita.

 

 Marika Uchwat zbiera cenne międzynarodowe doświadczenie

 

 

 

 

 

 

 

 

 El Nino z dużymi zapasami pokonywał kolejne przeszkody

 

  Tahira Angel debiutowała na trawiastym hipodromie podczas zawodów mięzynarodowych

 

 

Haston Nita z dużymi zapasami pokonywał kolejne przeszkody

 


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki