UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2018-06-10

CSI 4* Poznań

CSI4 Poznań (IX Memoriał Macieja Frankiewicza) odbył się w dniach 07 do 10 czerwca.

Wysoka ranga, oraz premie finansowe (860 tysięcy złotych) przyciągnęły na start wielu zawodników ze światowej czołówki, a także wszystkich najlepszych polskich jeźdźców. Kibice w Poznaniu  mogli podziwiać medalistów olimpijskich, medalistów mistrzostw Świata, Europy i Polski. Każdego dnia odbywały się konkursy zaliczane do światowego rankingu, a kulminacją sportowych wydarzeń był niedzielny Grand Prix z pulą nagród 100 tysięcy euro. Jest to niezwykle prestiżowy konkurs, bowiem zwycięzca oprócz wysokiej premii finansowej, zdobędzie 100 punktów do światowego rankingu. 

Rywalizacja w CSI Poznań odbywa się na dużej trawiastej arenie Hipodromu Wola. Miejsce to znane jest z cieszących się dobrą opinią w Europie zawodów CSIO rozgrywanych w latach 1996 – 2008. Hipodrom Wola w Poznaniu ze swoją zabytkową trybuną jest jednym z ładniejszych tego typu obiektów w Europie i jednym z niewielu położonym w środku dużego miasta. Sam Poznań ma świetne połączenie komunikacyjne praktycznie ze wszystkimi krajami Europy. Miasto było organizatorem wielu prestiżowych imprez sportowych. Zawody Jeździeckie CSI to kolejne wielkie przedsięwzięcie sportowe Poznania.


Sławomir Uchwat na młodym 6-cio letnim holenderskim Haston NIta przez 3 dni wyjeżdzał do dekoracji zajmując odpowiednio 3 i dwukrotnie 7 miejsce.

Wałach Q7 po raz pierwszy startował na tak poważnej imprezie. Dużym sukcesem było zakwalifikowanie się do finału średniej rundy podczas piątkowego konkursu. (wideo poniżej)

 Kasia Uchwat tym razem w roli luzaka. Tutaj podczas ogladania parkuru. Oksery były szerokie :)

 

 

 

Haston Nita wspaniale skakał przez wszystkie dni w rmach zawodów dla młodcyh koni

 

Q7 debiutował w zawodach o randze czterech gwiazdek

 

 


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki