UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2018-06-10

II etap Grand Prix Dzieci i Amatorów

Przy pięknej pogodzie w ten weekend na naszym hipodromie odbywały się zawody regionalne w skokach przez przeszkody. 50 zawodników na 70 koniach rywalizowało przez 2 dni.

Po raz pierwszy gospodarzem toru był Słowak Daniel Kollar. Bardzo dobrze wyselekcjonował najlepsze pary w każdym z konkursów.

Klasą dla siebie podczas tych zawodów był Sławomir Szlachta, który wygrał trzy ważne konkursy. Jednak w ostatecznym pojedynku w najważniejszym konkursie Grand Prix Glinika Zaborowskiego musiał uznać wyższość reprezentanta gospodarzy. Kamil Musiał dosiadając konia Lindy Hop pokonał jako jednyny parkur podstawowy i rozgrywkę bezbłędnie. Był to dla niego pierwszy tak duży sukces.

 

Zawody te były również II etapem w kategoriach Grand Prix Dzieci i Amatorów.

W konkursie dla dzieci do 16 roku życia w pięknym stylu zwyciężyła Emilia Borowiec na doświadczonym Mesyku z KJ Lalin. MIejsce drugie zajęła reprezntatka gospodarzy Marika Uchwat na El Nino. LIderem w tej kategorii pozostaje nadal Julia Gaweł, która dziś była czwarta.

 

RANKING PO II ETAPIE GPDz   TUTAJ

 

Konkurs dla amatorów wygrała Maria Ludvigova ze Słowacji, która dziś zdobyła komplet punktów. Trudno w tej kategorii wskazać faworyta ponieważ, żaden z zawodników nie powtórzył sukcesu z I etapu. Stąd rywalizacja będzie bardzo zacięta w finale. Punkty podczas lipcowych zawodów będą pomnożone x2 a do wygrania będzie kompletna przeszkoda od firmy GALA.

 

RANKING PO II ETAPIE  GPA TUTAJ

 

Zapraszamy już dzis do rywalizacji na kolejnych zawodach, które odbędą się już podczas wakacji 3- 4 lipca!!. 

 

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą rywalizację

wyniki TUTAJ

 

Zwycięzca konkursu Grand Prix Kamil Musiał na Lindy Hop

 

 

Marika Uchwat na El Nino podczas II etapu GP Dzieci


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki