UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2018-07-25

Drużynowy Puchar Podkarpacia dla Uchwat Team

Pierwszy historyczny konkurs o nagrodę firmy Gala zwycięzył zespół gospodarzy w składzie: Marika Uchwat na El Nino, Katarzyna Uchwat na Ibiza, Sławomir Uchwat na Doha.Na starcie konkursu zobaczyliśmy 5 zespołów. Na drugim miejscu zakończył rywalizację zespół JKS Pogórze i spółka  a na trzecim MIX TEam ze Słowacji. Parkur ustwiony przez gospodarza toru Łukasza Szustorowskiego nie był łatwy. Na zaledwie 420 metrach ustwaił on 12 przeszkód. Takie też było założenie aby plan parkuru i skala jego trudności przybliżyła rywalizację podobną do Pucharu Narodów. W nagrodę zwycięska drużyna otrzymała przeszkodę od firmy GALA!

wyniki TUTAJ

Podczas tych zawodów rozegrano również I etap Letnich Grand Prix. W kategorii Dzieci do lat 16 komplet punktów uzyskała reprezentantka UKJ Stubno JUlia Cwynar, a w kategorii Amatorów amazonka ze Słowacji Sławomira Cerna.

Rankingi GPDZ TUTAJ, GPA TUTAJ

 

Najwyższy konkurs zawodów Grand Prix Glinika Zaborowskiego należał rónież do gospodarzy. MIejsce pierwsze zajął Sławomir Uchwat na Guzzi V, drugie Bibiana Kędzior na Casiquiare, na trezcim Katarzyna Uchwat na Q7.

 

Dziękujemy wszystkim za wspaniała rywalizację. Zapraszamy na kolejne zawody 7-8 sierpnia. Następnie na FInały GP i Mistrzostwa Okręgu 24-26 sierpnia.

 

Do zobaczenia

Poniżej kilka zdjęć autorstwa Stanislawa Nosala

Katarzyna Uchwat na Q7 wygrała konkurs klasy C w sobotę

 

 

5-cio letni Ibiza podczas konkursu drużynowego

 

 

5-cio letni DOha podczas konkursu drużynowego pod Sławomirem Uchwatem

 

 

Marika Uchwat na El Nino :)

 

 

Tahira Angel pod Katarzyna Uchwat w konkursie z jokerem

 


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki