UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2018-08-05

Prezentacja

Od sukcesów Rivaldo, Charlstona, Giorgio W, Amaretto VDV i Costello minęło już trochę czasu. Lata 2010 -2014 za nami. W 2017 roku rozpocząłem poszukiwanie nowych koni. Dziś dysponuję stawką 6 koni, z których każdy ma potencjał do dalszej pracy i  przyszłych sukcesów.

 

Pozwalam sobie na kilka słów o każdym  z wierzchowców...

 

Pierwszy z nowych to Imago VDL.  Imago jest synem świetnego holenderskiego reporduktora Corland. Ojcem jesgo matki jest znany VDLowski ogier Emilion.

 

Imago, jako pięciolatek, rozpoczął starty w konkursach klasy N. Jego świetna technika i duża siła owocuje wieloma bezbłędnymi przejazdami i wysokimi lokatami. Bardzo liczę na niego w niedalekiej przyszłości w konkursach klasy Grand Prix.

 

Powyżej Imago w ZR w Gliniku.

 

Kolejnym, bardzo ciekawym, silnym i świetnym technicznie koniem jest czteroletni Jolly Jumper. Syn Arezzo, natomiast matka po  Hold Up Premier. Jolly rozpoczął starty w najmniejszych konkursach. W najbliższych zawodach będzie rywalizował w klasie L.

 

Jolly na treningu.

 

Czas na Haya Sinaa. Tak na prawdę to koń Maji. Startujemy na niej razem. Koń niezwykle dynamiczny, szybki w skoku. Haya jest półsiostrą Imago, natomiast ojciec matki to Indoctro. Sześcioletnia Haya jest gotowa do konkursów klasy P. Jest piękną klaczą, jako źrebak wygrała pokaz odsadków w Holandii.

 

Haya Sinaa.

 

Hirocco, sześciolatek. Ojciec Zirocco Blue VDL, ojciec matki Goodtimes dalej Nimmerdor. Koń obdarzony ogromną siłą. Dokładny i dynamiczny wałach. W tym roku starty w konkursach do klasy P.

 

Hirocco na treningu.

 

Jupiter. Kto go widzial na treningu,ten wie, jaki ten koń budzi zachwyt. Świetny galop, ogromna dokładność połączona z siłą to ogromna szansa na sukcesy w przyszłości. Czteroletni wałach po Quasimodo (Heartbreaker) z matki po Unanien dalej Numero Uno. 

 

Jupi na treniingu.

 

Na koniec wisienka na torcie. Przepiękny trzyletni ogier Karezzo. Arezzo/ Chello III VDL - Contender. Ten koń rusza w trening już wczesną jesienią. Na razie biega po łące. Piękny kasztan o nienagannej budowie i świetej technice skoku.

 

Karezzo w stajni.

 

Teraz przede mną treningi, zawody i wspinanie się po drabince wyników. Jeżeli uda się połączyć wiedzę z pracowitością, życzliwością z odrobiną szczęścia to znów, tak jak z Giorgio W będę mógł cieszyć się bezbłędnymi przejazdami w światowych konkursach oraz Pucharze Świata.

 

Proszę o trzymanie kciuków.

 

 


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki