UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2018-08-12

Kut zwycięża w GP, Cerna i Gaweł liderami

Kut zwycięża w GP, Cerna i  Gaweł liderami.

W dniach 7 i 8 sierpnia odbywały się zawody regionalne i towarzyskie w skokach przez przeszkody. Największe emocję towarzyszyły podczas konkursów Grand Prix.

Najwyższy z nich konkurs Grand Prix (130cm) Glinika Zaborowskiego wygrał Łukasz Kut z UKJ Lalin na Balou du CHateau. II miejsce zajął reprezentant ze Słowacji Juraj Koprivniak na Bukefal a trzecie Katarzyna Uchwat na Q7.

II etap Grand Prix Amatorów, gdzie na zwycięzce czeka przeszkoda firmy GALA zwyciężyła Zuzanna Dankova na Picard. Jednak najwyżej w rankingu sklasyfikowana jest Sławomira Cerna.

Podobnie było podczas II etapu Grand Prix Dzieci do lat 16. Tutaj w konkursie zwyciężyła Wiktoria Klimasz na Filadelfia a liderem została amazonka Julia Gaweł na Nicola, która dziś była trzecia.

Zapraszamy na Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, podczas których odbędą się również finały Grand Prix.

Zawody te odbędą się od 24-26 sierpnia!

Piękne zdjęcia autorstwa Stanislava Nosala na FB TUTAJ

wyniki z zawodów TUTAJ

Robert Uchwat na swoim obiecującym czteroletnim Joly Jumper.

Sławomir Uchwat na Doha

5-cio letni Imago pod Robertem Uchwatem. Bezbłędny w  konkursie klasy N.

6-cio letnia Tahira Angel pod Katarzyną Uchwat zwycięzyła w konkursie klasy N

Q7 pod Katarzyną Uchwat bezbłędnie w konkursie Grand Prix

Guzzi V już w najbliższą środę zadebiutuje podczas zawodów międzynarodowych w Austrii

6-cio letni Haston Nita zwycięzył w konkusrie klasy C we wtorek

Induran pod Kamilem Musiałem

Katarzyna Uchwat na Q7 w konkursie Grand Prix

Katarzyna Uchwat na Tahira Angel I miejsce w konkursie klasy N

UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466