UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2018-08-21

CSI2* Lake Arena

Na międzynarodowe zawody do Austrii wybrał się Sławomir Uchwat z Q7, Haston Nita i Guzzi V oraz Kamil Musiał z Lindy Hop.

 

Drugi raz podczas tego lata zawodnicy JKS Pogórze reprezentowali Polskę podczas zawodów międzynarodowych w Austrii. Na listach startowych tym razem znaleźli się skoczkowie z 9 krajów: Włoch, Szwajcarii, Niemiec, Słowacji, Czech, Austrii, Słowenii, Holandii.

Podczas tych zawodów w bardzo dobrej formie był Q7. Pierwszego dnia zawodów na 114 startów uzyskał 14 lokatę co dało prawo startu w finale średniej rundy. Drugiego dnia kolejny start w konkursie zaliczanym do światowego konkursu udało się ukończyć z 8 pkt karnymi.

Pozostałe konie startowały w konkursach małej rundy 120-130 cm uzyskując kilka bezbłędnych przejazdów. Starty w Wiener Neustadt dały kolejne doświadczenie zarówno dla koni i jeźdźców. Pokazują one nad czym należy jeszcze popracować i pozwalają podpatrzeć jak to robią najlepsi.

Kolejne międzynarodowe starty to już zawody halowe. W październiku Wrocław i Kraków, w listopadzie Holandia.

 

 


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki