UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2018-12-03

Sławomir Uchwat międzynarodowym gospodarzem toru

Ośrodek jeździecki Ludgera Beerbauma w Riesenbeck zorganizował szkolenie dla gospodarzy toru level I (narodowych). Zajęcia prowadzili uznani gospodarze toru Rob Jansen (level IV) z Holandii oraz Stefan Wirth (level III) z Niemiec, 

Aby móc uczestniczyć w zajęciach, należało być uznanym przez związek, krajowym gospodarzem toru. Sławomir Uchwat uczył się przez kilka ostatnich lat pod okiem najlepszego polskiego gospodarza toru - Szymona Taranta. Przez ostatni rok odbywał również warszataty na zawodach najwyżej rangi CSI5* (Berlin, Lipsk, Stuttgart) u jednego z najbardziej cenionych i doświadczonych gospodarzy torów -  Franka Rothenbergera.

To wszystko pozwoliło z bardzo dobrym wynikiem zdać egzamin praktyczny i teoretyczny przed międzynarodową kapitułą FEI.

Obecnie w Polsce jest czterech gospodarzy z kwalifikacjami na poziomie Level II uprawniającymi do stawiania parkurów na zawodach międzynarodowych CSI1* i CSI2*:

1. Arkadiusz Weckwert

2. Adam Galuba

3. Krzysztof Kierzek

4. Sławomir Uchwat

Na zdjęciu poniżej z kolegą z Polski - Krzysztofem Kierzkiem.

 

 


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki