UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2018-12-17

Halowy Puchar Polski Południowej

Zawody w Michałowicach zgromadziły na starcie  rekordową liczbę ponad 300 koni. W dniach od 14 do 16 grudnia odbyły się po raz pierwszy w historii zawody pod nazwą Halowy Puchar Polski Południowej rozgrywany w 5 kategoriach.

Nasz klub reprezentowała srebrna medalistka ostatnich Mistrzostw Podkarpacia Marika Uchwat na El Nino w kategorii Ladies. Finał odbywał się na poziomie klasy N. Po bezbłędnym przejeździe Marika awansowała na X miejsce w klasyfikacji generalnej. 

W kategorii seniorów zwyciężyła trenowana przez 3 lata w naszym klubie klacz Wiena, którą dosiadała nowa właścicielka Aleksandra Kawa. Na 6 pozycji rywalizację ukończył Sławomir Uchwat na wałachu Q7.

Równolegle na tych zawodach rozgrywano konkursy regionalne. Tutaj z bardzo dobrej strony pokazały się pozostałe amazonki trenowane przez Sławomira Uchwata z naszego klubu.

Konkursy klasy N bezbłędnie pokonywała Bibiana Kędzior na wałachu Casiquiare. Na tych zawodach amaznoka debiutowała również na swoim nowym koniu Quilano pokonując konkursy klasy L i P.

Kolejne starty odnotowała Paulina Kołodziej, która po zmianie konia, dosiadała 5-cio letniego wałacha rasy  KWPN It`s Toulon. Koń obdarzony wielkim potencjałem startował z powodzeniem w konkursach klasy L.

Katarzyna Uchwat tym razem wprowadzała w sport 5-cio letniego holenderskiego wałacha Indurana (Durango x Tangelo). Przez trzy dni nie popełniła żadnego błędu, pokazując że jest to koń o opotencjale na duże konkursy.

 

Marika Uchwat z dumną mamą Kasią

 

ekipa Equishop Team gotowa do startów

 

Dziewczyny spotkały się z matką Ziemią :)

 

Induran czeka na starty

 

Instagramowy wpis po sukcesie Mariki

 

Trenowana w stajni Sławomira Uchwata, klacz Wiena pod nową właścicielką,  sięgneła po złoto w kategorii seniorów

fot. Przemysław Antosz

 

 

 

 

 

 

Marika Uchwat na El Nino podczas finału kategorii Ladies

 

Sławomir Uchwat na Q7 finał w kategorii seniorów

 

Katarzyna Uchwat na Induranie

 

Bibiana Kędzior na Quilano

 


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki