UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2006-10-15

Mistrzowie z JKS Pogórze !!!

13-15.10 br. odbyły się mistrzostwa województwa Podkarpackiego szczęśliwie zakończone dla UchwatTeam.
    UchwatTeam obronił tytuł mistrzowski. W zeszłym roku tytuł mistrza okręgu wywalczył na Baskilu Robert Uchwat, w tym roku tytuł przypadł jego bratu - Sławomirowi Uchwatowi na koniu Spot. Ten siedmioletni wałach doskonale się spisywał w trudnych parkurach 120,130,130, 140 cm. Wynik końcowy pary to 5,6 pkt.
    Drugi złoty medal wywalczyła zawodniczka JKS Pogórze, młody jeździec - Joanna Cebulak. Na swoim koniu -Cyprys zdeklasowała rywali pokonując cztery parkury 115, 120, 120, 130 cm z łącznym wyikiem 1,7 pkt.
    W kategorii juniorów młodszych startowała Aleksandra Cebulak na klaczy Fanga. Pokonała 4 parkury o wysokości 105 cm (trzy z oceną stylu) z łącznym wyikiem 13,5 pkt., plasując się jednocześnie na 5. miejscu. Kolejną juniorką młodszą była, debiutantka mistrzostw Jagoda Strzępek, na wałachu Namiro ukończył mistrzostwa zajmując 6. lokatę.
    Poza zawodnikami startującymi w mistrzostwach w zawodach udział wzięli i pokonywali bezbłędnie parkury 105 do 115cm - Gabriela Bukowska (Sancho), Katarzyna Uchwat (Figaro), Katarzyna Szaluś (Carima), Katarzyna Darłak (Baster), Tomasz Paulukiewicz (Barnabas).

Gratulujemy wyników !

UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466