UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2006-10-18

VI konsultacje z trenerem A. Orłosiem.

    Od wtorku w JKS Pogórze przebywa trener Andrzej Orłoś. Jak zwykle konsultacja będzie trzydniowa. Pierwszego dnia trener Orłoś ustawił szerg gimnastyczny z kłusa oraz pojedyncze przeszkody z galopu - okser i stacjonatę. Drugiego dnia skupił się na rozjeżdżaniu linii od triplebarre do stacjonaty na 5 foulee, szeregiem z pięciu okserów z różnymi dystansami oraz pojedynczym skokiem z kłusa na okserze. Trzeci dzień to już tradycyjnie próby parkurowe.
    Ta i kolejne konsultacje mają przygotować jeźdźców JKS Pogórze i UchwatTeam do treningu zimowego i sezonu startów halowych.
    W konsultacji wzięli udział zawodnicy UchwatTeam, JKS Pogórze (Joanna Cebulak, Aleksandra Cebulak, Jagoda Strzępek, Katarzyna Szaluś, Tomasz Paulukiewicz, Gabriela Bukowska oraz Marcin Murdzia z KJ Equistro z Wierzawic.

UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki