UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2021-06-01

Zawody Ogólnopolskie i Regionalne. Leśna Wola

Rekordową ilość ponad 270 koni zgromadził organizator zawodów w Leśnej Woli. Reprezentanci JKS Pogórze: Oliwia Bieda, Sara Śmiechowska, Alnia Sitek, gościnnie Malwina Wrzecha pod okiem Roberta Uchwata odnieśli startowe sukcesy.

Klub wystawił zawodników we wszystkich klasach od 80 do 140cm.

80cm.

Malwina Warzecha i Camillo Song. Trzy bezbłędne przejazdy.

100cm

Oliwia Bieda i Antonio. Wszystkie pięć konkursów pokonanych bez punktów karnych. Dodatkowo zawodniczka plasowała się na czołowych lokatach konkursu.

Sara Śmiechowska  i Jolly Jumper.  trzy starty w klasie L i wszystkie na czysto.

110cm

Sara Śmiechowska i Jolly Jumper, świetny czwartkowy przejazd i bezbłędne konto.

Alina Sitek i Karezzo. Ta para kolejny raz pokonywala parkury bez punktów karnych.

120cm

Alina Sitek odnotowała pierwszy przejazd na zero, zdobywając jednocześnie pierwsze oczko do 2 klasy sportowej.

Dwukrotnie  startował i oba przejazdy na zero w wykonaniu Roberta Uchwata i Jupitera.

130cm

W tej klasie reprezentowały nas pary Robert Uchwat i Imago oraz Jupiter. Dla Imago był to konkurs rozgrzewkowy przed Dużą Rundą. Jupiter odnotował przejazdy z jednym błędem.

140cm + Grand Prix

W tej klasie występował Robert Uchwat i Imago. Świetne przygotowanie konia zaowocowało bezbłędnymi przejazdami w piątek i sobotę i wysokimi (5 i 6m) lokatami w konkursie.

Niedzielne Grand Prix w wykonaniu pary Uchwat Imago, przyniosło 4p. karne.

 

Podsumowanie trenera:

Najmłodsze 13l. zawodniczki (Bieda i Śmiechowska) prezentują prawidłową technicznie jazdę. Bardzo dobre przygotowanie przyniosło aż 9 bezbłędnych przejazdów w ich wykonaniu. Dalsza praca to doskonalenie techniki jazdy oraz zdobywanie  kolejnych doświadczeń startowych.

Alina Sitek świetnie zaprezentowała się w konkursie klasy N. Celem dla tej pary będzie zdobycie 2 klasy sportowej.

Imago już na dobre zadomowił się w krajowej dużej rundzie. Bezbłędne przejazdy udowadniają prawidłowy trening i przygotowanie startowe. Celem dla tego konia będzie ustabilizowanie formy w konkursach Grand Prix i przygotowanie do konkursów zaliczanych do światowego rankingu w ramach CSI.

Jupiter prezentuje ogromną siłę. Po zdobyciu doświadczenia startowego będzie wprowadzony do konkursów krajowych dużej rundy.

 

Łacznie wykonaliśmy 29 przejazdów, z czego 22 bez punktów karnych(!)

 

trener Robert Uchwat


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki