UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2006-10-31

UCHWAT Team w Jaszkowie.

    Wielki sukces dla Uchwat Team-u przyniosły zawody ogólnopolskie w Jaszkowie w dniach 27-29.10. FIGARO najlepszy wśród 5-cio latków, ORINOKO W najlepszy wśród 6-cio latków, a Gundi zajęła 5 miejsce w finale rundy młodych koni!
    Wszystko zaczęło się w piątek w konkursie kwalifikacyjnym dla młodych koni  ocenianym na styl przez  pana Rudolfa Mrugałę. Figaro otrzymał od sędziego ocenę 7,9 OrinokoW 7,9 natomiast Gundi ocenę wybitną 8,0.W konkursie nr 3 małej rundy na 106 par startujących w konkursie para Sławomir Uchwat i młody Orinoko W zdobyli 2 miejsce a na dochodzącym do dużej formy Spocie -miejsce 5.
    W sobotę rywalizację rozpoczął konkurs o wysokości 120 cm zwykły, startowało w nim 80 par. Sławomir Uchwat na Spot(7 lat) i Figaro(5lat) zajął 2 pierwsze miejsce deklasując rywali o ponad 8 sekund!!!W konkursach kwalifikacyjnych na styl  Figaro 7,7 Orinoko  7,8.
    Wspominana już niedziela  to piękny rezultat  Figaro. Na 30 najlepszych 5-cio latków Figaro pod Sławomirem Uchwatem zanotował najlepszy czas w rozgrywce i pobił swoich konkurentów o ponad 2 sekundy!!Orinoko W natomiast miał trudne zadanie do wykonania ponieważ startował jako ostatni, a czas był już bardzo wyśrubowany. Tym razem również świetnie i ponad sekunda zapasu - znów zwycięstwo!!!

wyniki

zdjęcia tylko z kamerki
Figaro w drodze po zwycięstwo!

Gundi atakuje.. 8,0 na styl

Spot zwycięzca

Orinoko W najlepszy wśród 6-cio latków

UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki