UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2021-09-06

Zawody Ogólnopolskie w Leśnej Woli.

Przy zmiennej pogodzie rywalizowały konie na zawodach ogólnopolskich w Leśnej Woli.

Dła Sary Śmiechowskiej i Jolly Jumpera był to ostatni sprawdzian przed zbiżającą się Olimpiadą  Młodzieży. Bardzo dobrze spisywal się Karezzo pod Aliną Sitek na poziomie konkursów małej rundy. Pierwsze starty w konkursie klasy L odnotowała Malwina Wrzecha na Camillo Song.

Ośmioletni Imago pod Robertem Uchwatem zakończył przejazd w konkursie GP 140cm z wynikiem 1p. karny.

 

Podsumowanie:

Sara Śmiechowska w bardzo dobrym stylu pokonywała parkury o wysokości do 110 cm. Płynna i dobra technicznie jazda zaowocowała łącznym wynikiem z zawodów 4p. karne.

Alina Sitek i Karezzo na dobre zadomowiła się w konkursach małej rundy. Widać duży postęp tej pary w pokonywaniu konkursów o wysokości 120 cm.

Malwina Warzecha i Camillo Song rozpoczęli starty w konkursach klasy L. Zdobywanie nowych doświadczeń zaowocuje dopejściem do konkursu egzaminacyjnego  w niedalekiej przyszłości.

Imago nabrał w tym roku bardzo potrzebnego doświadczenia na poziomie konkursów dużej rundy. Kolejne konkursy klasy Grand Prix 140 cm pokonuje bardzo płynnie i pewnie. Jest na bardzo dobrej drodze do rozpoczęcia rywalizacji  w konkursach Longines Ranking w ramach zawodów CSI.

 

Robert Uchwat

trener.


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki