UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2006-11-04

Obchody dnia św. Huberta

    W sobotę odbyły się oficjalne obchody dnia świętego Huberta, patrona jeźdźców i myśliwych w UchwatTeam. Zaczęło się od spaceru po lesie, w który wybrali się jeźdźcy z JKS Pogórze na 14  koniach. Następnie była bezpieczna gonitwa na parkurze za lisem, którym w tym roku był Sławek Uchwat. Nie łatwo było go złapać, ale w końcu udało się to Joannie Cebulak. 
    Od godziny 14.00 trwały w hali rozgrywki w postaci zawodów w skokach przez przeszkody. Rywalizowali, na róznych wysokościach jeźdźcy szkolący się w klubie. Poziom był bardzo wysoki, trudny parkur składający się z 9 przeszkód 10 skoków, nie stanowił problemu dla jeźdźców.
    Następnie goście ogrzali się przy ognisku z kiełbaskami. Wieczór wszyscy spędzili w sali kominkowej, gdzie nastąpiło podsumowanie sezonu i wręczenie wyróżnień dla najlepszych w postaci dyplomów od Prezesa Klubu.

Zaczęło się od spaceru po lesie...

w którym brały udział konie wielkie ...

i malutkie ...!

Później wróciliśmy na plac i się zaczęła gonitwa ...

Hurrrrrrra za lisem !!

ale moment, kto jest gdzie, gdzie jest lis ??

jest, jest lis! Ciężko go dogonić!!

Brawo !!! Udało się - lis nie ukrył się w norze !!!

Z lekka zmarznięci - wszyscy grzeją się przy ognisku.

UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki