UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2006-12-13

Zawody, zawody... i po zawodach

   Każdy miłośnik jeździectwa wie, że na początku grudnia odbywają się piękne zawody w skokach oraz targi jeździecki na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.
    Uchwat Team wypuścił spod swoich skrzydeł dwóch zawodników: Kasię i Sławka wraz z pięcioma końmi : Figaro, Spot, Orinoko W, Gundi, Caletto R.

ZOOH 3-5.12. "Zawsze czwarty"
Zawody ogólnopolskie odbywały się od niedzieli do wtorku. Konkursy trwały od 8 rano do późnych godzin nocnych (1.30). Zgłoszonych było ponad 300 koni do zawodów.
Bardzo dobrze spisała się Kasia Uchwat, która na koniu Orinoko W zdobyła czwarte miejsce w bardzo trudnym technicznie konkursie klasy N , tym samym zdobywając upragnioną II klasę sportową. Daje to jej po raz kolejny przepustkę do konkursów małej i dużej rundy.
Sławek debiutował w konkursach klasy N na koniu Caletto R własności pana Ryszarda Lemana, który w tej trudnej arenie  już drugiego dnia dawał sobie znakomicie radę przejeżdzając na zero.
Każdy ze stawki koni przywieziony przez Uchwat Team zasługuje na pochwałę.
Gundi (wł. Ilona Turowska)zadebiutowała na targach wyśmienicie na 5 przejazdów - cztery razy zdobyła 4 miejsce: na styl konia, N dwufazowym, małej rundzie (140koni startowało), w finale młodych koni.
Orinoko W startował pod Kasią oraz pod Sławkiem w konkursach małej rundy co zaowocowało VII miejscem w finale.

CSI 8-10.12. "Brawo OrinokoW"
Na teren MTP zacżeły przyjeżdzać koniowozy wysokiej klasy z końmi z zagranicy, co oznaczało że czas zacząs zawody międzynarodowe. Uczestniczyło w nich 50 Polaków oraz 12 ekip zagranicznych.
Zakwalifikował się  też Orinoko W i Spot pod Sławomirem Uchwatem.
Na pochawłę zasługuje Orinoko W, który tym razem startował w grupie młodych koni 6 i 7 letnich. W piątek zajął 4 miejsce  a w finale rundy 3 miejsce ustępując tylko 2 koniom 6 letnim, natomiast wszystkie 7-mio letnie polskie jak i zagraniczne zostały pokonane.
Spot jeździł równo - po jednej zrzutce w każdym z konkursów zajmując odpowiednio 24 miejsce i 20 miejsce na 70 startujących i na 14 miejscu zakwalifikował się do finału małej rundy.

można odetchnąc - II klasa sportowa odzyskana

"Czarny Książę" - Figaro rozkoszuje się towarzystwem swojej opiekunki

Spot zarówno podczas ZOO i CSI trzymał równą formę

Gundi ze swoim wspaniałym zapasem

Figaro

Orinoko W pod swoją właścicielką KasiąUCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki