UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2007-01-21

OBÓZ- ZGRUPOWANIE

Dziś zakończyło się pierwsze zgrupowanie w JKS Pogórze - UchwatTeam. Obóz szkoleniowy zorganizowali Maja i Robert Uchwat. Szkoliło się sześć amazonek. Każda uczestniczka mogła liczyć na indywidualny tok nauki. Jest to jeden z głównych atutów zgrupowań w UchwatTeam. Jazdy odbywały się w dwóch grupach trzyosobowych. Doskonale sprzyjało to zgłębianiu tajników sportu jeździeckiego.

Program każdego obozu jest bardzo bagaty. Zakwaterowanie jest w dwóch pokojach gościnnych Klubu, zapewniamy pełne wyżywienie domowe oraz dwie sesje treningowe dziennie dla każdego. Amazonki dosiadały różnych koni i wykonywały bardzo wiele ćwiczeń. Oprócz treningów sportowych dla chętnych były organizowane wyjazdy na pobliski basen w Strzyżowie. (www.cstr.pl)

Oto przedstawiamy krótką fotorelację z zakończonego szkolenia:

 

aga_400

Agnieszka i najmłodsza dziewięcioletnia Kornelia naradzają się przed startem ...

madzia_400

Madzia na Bonicie.

paula_400

Uśmiechnięta i zadowolona ze swojego przejazdu Paulina.

maja_400

Pani Maja - najlepsza instruktorka UchwatTeam w akcji !!!

pingpong_400

Kadra trenerska w przerwie pomiędzy treningami. W przwiązce nowej stajni stoi stół ping-pongowy.

grupa_400

Uczestniczki pierwszego obozu w 2007 roku. Od lewej: Madzia, Klaudia, Patrycja, Paulina, Agnieszka i zawsze uśmiechnięta Kornelia !

sniadanie_400

Dobre śniadanie to podstawa! Oferujemy bardzo dobre domowe jedzenie dla uczestników naszych konsultacji.

 

Już niebawem rozpoczynają się kolejne szkolenia w UchwatTeam. Potrwają one do końca farii w województwach. Wszystkich chętnych prosimy o kontakt z instruktorami.

 

ZAPRASZAMY !!!


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki