UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2007-03-12

Halowe zawody regionalne Stubno 10-11.03.2007r.

W dniach 10-11.03.2007r odbyły sie regionalne halowe zawody w skokach przez przeszkody w Stadninie Koni Stubno. Zawody organizowane były przez JKS "Pogórze" wraz z dyrektorem tych zawodów MIchałem Weresińskim.

Na zawody zgłosiło się 25 zawodników na 40 koniach z 7 klubów podkarpackich. Zawody prowadzone były bardzo udanie dzięki wspaniałej organizacji i sprawnej pracy komisji sędziowskiej i ofiarności sponsorów jak np. Stanisław Weresiński, Józef Sobota i inni Odpowiednie nagłośnienie i stosowna muzyka dzięki DJ Megi dodawała miłej atmosfery. Dopełnieniem wspaniałej imprezy było wspólne biesadowanie w sali kominkowej. Bardzo dobrze spiasała się reprentantka Uchwattem-u Kasia Uchwat, która wygrała niedzielny konkurs klasy L-dwufazowy na koniu Flamenco i zdobyła trzecie miejsce w Grand Prix Stubna na 5-cio letnim Sumaku. Natomiast I m-ce i puchar ufundowany przez Stanisława Weresińskiego zdobył reprezentant KJ Lalin Arkadiusz Jaźwa na koniu Self Control.  Przejazdy Sławka Uchwata na koniu Cento Sohn łapały za oko,  Sławek rozpoczął z nim  pracę niespełna 3 tygodnie temu.  

    Nie sposób nie podkreślić doskonałej dyspozycji młodych koni UchwatTeam, których dosiadał Robert Uchwat - Coevita i Rivaldo. Te niespełna pięcioletnie ogiery pokonywały za każdym razem bezbłędnie parkury klasy P oraz prozentowały już wysoki poziom zaawansowania w konkursach 120cm! Te i kolejne starty kontrolne potwierdzają, że młode konie są na dobrej drodze do pokonywania coraz trudniejszych parkurów na zawodach wyższej rangi. 

kasiafigaro_120
Kasia i Flamenco
spotdr_120

 

Najważniejsze konkursy wygrywali:

sobota:

konkurs klasy P dwufazowy

1. Łukasz Kut - Amon KJ Lalin

2. Łukasz Kut - Aktyw KJ Lalin

3. Arkadiusz Jaźwa - Self Control - KJ Lalin

 

konkurs klasy N zwykły

1. Sławomir Szlachta - Gaja JKS"Wito"

2. Łukasz Kut - Amon KJ Lalin

3. Arkadiusz Jaźwa - Self Control - KJ Lalin

 

niedziela:

konkurs klasy L dwufazowy

1. Flamenco - Katarzyna Uchwat JKS"Pogórze"

2. Eston - Grzegorz Leś KJ "Rumak"

3. Fabia - Witold Wąsik KJ Wierzawice

 

konkurs klasy P zwykły

1. Amon - Łukasz Kut KJ Lalin

2. Gaja - Sławomir Szlachta JKS "Pogórze"

3. Coevit - Robert Uchwat JKS "Pogórze"

 

konkurs klasy N-dwufazowy Grand Prix Stubna

1. Self Control - Arkadiusz Jaźwa KJ Lalin

2. Selen - Marcin Murdzia KJ Wierzawice

3.Sumak - Katarzyna Uchwat JKS "Pogórze" Uchwatteam


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki