UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2007-06-30

Pierwsze zgrupowanie zakończone.

    W Uchwatteam pierwsze zgrupowanie trwało tydzień. Zakończone zostało sparingiem, na którym uczestnicy pokonywali parkur o wysokości 80-100cm. Do zbudowania toru przeszkód użyto wielu kolorowych elementów i podmurówek.

    Zawodnicy przygotowywali się do występu przez szereg treningów. Zwracano szczególną uwagę na posłuszeństwo konia, utrzymanie prawidłowego rytmu i równowagi, stylowego i skutecznego dosiadu. Wszyscy pokonali parkur bez większych problemów!

 

Fotorelacja:

ania

Ania i wałach Tandem przed startem w sparingu. Praca opierała się głównie na równej jeździe w zakrętach.

karol_400

Karol opracował dobrą taktykę - zajął II miejsce! Zawodnik z ikrą!

krzys_400

Koncentracja przed startem to połowa sukcesu! Nic dziwnego - Krzysiek zwyciężył w zawodach!

zuzia_plac_01

Zuzia pracował głównie nad rozluźnieniem konia i spokojnym dojeżdżaniem do przeszkody.

Parkur również pokonała bezbłędnie!

karolina

Karolina i Kaszmir - zdobywcy III miejsca w sparingu. Z Kaszmirem pracowaliśmy nad podstawieniem i precyzyjnym przyjęciem węzidła.

jaga_piotr_400

Jagoda i Piotrek - fajne zdjęcie!

sniadanie_400_01

Do obiadu przystąp! W pogodne dni posiłki serwowane na tarasie.

ekipa_400_01

Super ekipa pierwszego zgrupowania, od lewej: Karol i Epika, Krzysiek i Pielgrzym, Zuzia i Demetra, Ania i Tandem, Karolina i Kaszmir oraz Piotrek i Shagaya.


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki