UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2007-08-11

Mistrzostwa Okręgu w Ujeżdżeniu.

W dniach 10 - 11.09 na terenie naszego klubu odbyły się trzecie już Mistrzostwa Okręgu w Ujeżdżeniu. W zawodach uczestniczyli jeźdźcy z podkarpackich klubów. Zawodnicy zmagali się na trawiastym czworoboku z konkursami klasy P - N.

W zawodach wzięli udział zawodnicy z JKS Pogórze, KJ Kresowiak Kalników, UKS Rumak Miłocin, UKS Pegaz Wysoka Głogowska, KJ Equistro Wierzawice oraz KJ Wito. Zmagania toczyły sie podczas dwóch pófłinałów i finału.

Medalistki w kategorii juniora młodszego

Medale w kategorii młodych jeźdźców zdobyły amazonki: złoty - Jagoda Strzępek na koniu Namiro (JKS Pogórze), srebrny - Aleksandra Cebulak na Animo W (JKS Pogórze), brązowy - Magdalena Pekaniec na Leandro (KJ Kalników).

jml

Od lewej Aleksandra Cebulak, Jagoda Strzępek, Magdalena Pekaniec.

jag

Złota medalistka juniorów młodszych - Jagoda Strzępek

W kategorii juniorów medale zostały rozdane pomiędzy Katarzyną Szaluś na Noranie (JKS Pogórze) - złoto, Katarzyną Darłak na Colinsie (JKS Pogórze)- srebro oraz Beatą Szumielewicz na Aleksym (UKS Pegaz)- brąz.

jun

Medalistki juniorów - Katarzyna Darłak, Katarzyna Szaluś, Beata Szumilewicz

 

W kategorii seniorów walka toczyła się pomiędzy czterema amazonkami z dwóch klubów: JKS Pogórze oraz UKS Pegaz. Niestety z powodu kulawizny konia pani Małgorzata Mastalerczyk, która prowadziła w Mistrzostwach, została wyeliminowana. Przed finałem rezygnację ze startu zgłosiła druga zawodniczka no i medale powędrowały do zawodniczek reprezentujących barwy gospodarzy: Gabrieli Bukowskiej na Sancho (złoto) oraz Maji Bylinowskiej-Uchwat na Rivaldo (srebro).

maja

Maja Uchwat

gbr

Gabi Bukowska

prof

Konkursy odbywały się pod bacznym okiem sędziego prof. Sławomira Pietrzaka z Lublina.

dom_400

Czworobok

wszyscy_400

Dekoracja

 

Zdjęcia: Agnieszka Pętlak.

:) 


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki