Zawody

Zawody Jeździeckie CSI** 2024

Zawody Jeździeckie UCHWAT TEAM uchwatteam.pl

Zawody Jeździeckie CSI** 2024

Z radością ogłaszamy, że w dniach 11-14 kwietnia 2024 roku odbędą się ekscytujące zawody w skokach przez przeszkody CSI**. To wydarzenie przyciągnie uwagę zarówno doświadczonych jeźdźców, jak i miłośników sportów konnych, oferując trzy dni intensywnej rywalizacji na najwyższym poziomie.

Zawody CSI** to doskonała okazja dla uczestników do zaprezentowania swoich umiejętności jeździeckich i zdobycia prestiżowych nagród. Trasy przeszkód, przygotowane z najwyższą starannością, wymagają nie tylko szybkości, ale także precyzji i zgrania między jeźdźcem a koniem.

Tegoroczne zawody w skokach przez przeszkody mają dodatkowy urok, dzięki zaangażowaniu wszystkich miłośników koni oraz partnerów. To wydarzenie stanowi doskonałą okazję do spotkania się, wymiany doświadczeń i zacieśnienia więzi wśród pasjonatów jeździectwa.

Serdecznie zapraszamy wszystkich entuzjastów sportów konnych, rodzin i przyjaciół do udziału w tych wyjątkowych zawodach. Będzie to nie tylko okazja do obserwowania dynamicznej rywalizacji, ale także do przeżycia niezapomnianych chwil w otoczeniu piękna koni i atmosfery sportowego współzawodnictwa.

Więcej informacji o CSI** https://uchwatteam.pl/csi-2024/

Zawody Jeździeckie UCHWAT TEAM uchwatteam.pl

Partnerzy CSI**

Województwo Podkarpackie – Przestrzeń Otwarta

CSI**

Burmistrz Strzyżowa p. Leszek Sarachman

Starosta Strzyżowski

BS Strzyżów

Rekomendowane artykuły